پشتیبانی یک اپلیکیشن مهم دیگر از شیبا اینو؛ شیب وارد بلاک بانک شد

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
پشتیبانی یک اپلیکیشن مهم دیگر از شیبا اینو؛ شیب وارد بلاک بانک شد

بلاک بانک، تنها چند روز بعد از اینکه شیبا اینو را وارد فهرست دارایی های خود کرد، پشتیبانی از این میم کوین را آغاز کرد.

این اپلیکیشن کریپتو می گوید که بر اساس درخواست های جامعه، تصمیم گرفته است SHIB را وارد فهرست در برنامه EARN Blockbank کند. کاربران اکنون می توانند در این برنامه در دارایی های شیب خود سود کسب کنند.

آن‌ها می ‌توانند تا ۵% APY در توکن ‌های SHIB خود و ۱۰% APY اضافی که در BBANK، توکن ارز دیجیتال ابزار بومی Blockbank پرداخت می‌ شود، درآمد کسب کنند.

در اوایل هفته، مؤسسه نئوبانکداری بلاک بانک که مقر آن در لیتوانی است، شیبا اینو را وارد فهرست پلتفرم CeFi خود کرد.

توکن‌ های اکوسیستم Shiba Inu ، BONE و LEASH همچنان مورد توجه صرافی ‌های مختلف ارزهای دیجیتال قرار دارند. طبق گزارشات یوتودی، BONE تایید کرد که وارد فهرست چهارمین صرافی ارز دیجیتال خود در این هفته شد. Flitpay که یک صرافی ارز دیجیتال محبوب در هند است، خبر داد که این رمزارز را وارد لیست خود کرده است.

پشتیبانی درگاه پرداخت کریپتو از شیبا اینو

درگاه پرداخت کریپتو NOWPayments همچنان در راستای پشتیبانی از اکوسیستم Shiba Inu، اقدامات مهمی انجام می دهد. این پلتفرم برنامه های خود را برای ادغام شیباریوم اعلام کرد. همچنین این درگاه اولین درگاه پرداخت خواهد بود که این کار را انجام می دهد.

NOWPayments می ‌گوید که قبلاً درخواست را در وب‌ سایت رسمی Shibarium ارسال کرده است. پس از آن یک پاسخ ایمیل خوش‌آمد گویی از Shytoshi Kusama دریافت کرده است. گام بعدی، ارائه اطلاعات بیشتر در مورد راه‌ حل‌ هاست. تیم شیباریوم در انتظار اشتراک گذاری مراحل بعدی این تحولات است.

در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۹۸ درصد کاهش داشت. از سوی دیگر، BONE در ۲۴ ساعت گذشته اندکی کاهش یافت و به ۱.۰۶ دلار رسید.

طبق گزارش SHIB Burn ، در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۴۷۶۶۴ توکن SHIB در یک تراکنش مورد توکن سوزی قرار گرفت.

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *