از کارمزد بالای بیت کوین ناراحتید؟! فرصت سرمایه‌گذاری در این کریپتو را از دست ندهید

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
افزایش سرمايه 2.5 میلیارد دلاری شرکت های کریپتو نشانه چیست؟

رویداد اخیر هاوینگ بیت کوین منجر به ایجاد بیش از ۲.۴ میلیون دلار کارمزد استخراج شد که به طور بالقوه کاربران را به سمت کریپتو های کم هزینه مانند نانو (XNO) سوق داد که دارای پروتکل منحصر به فرد است.

نانو که در سال ۲۰۱۵ معرفی شد، از فناوری block-lattice برای تراکنش‌های سریع و کارآمد استفاده می‌کند و زمان تایید آن در مقایسه با میانگین ۱۱۱ دقیقه‌ای بیت‌کوین کمتر از یک ثانیه است.

به گزارش فینبولد، شبکه feeless نانو به دلیل عدم پرداخت هزینه با انتقادهایی به دلیل آسیب پذیری در برابر حملات اسپم مواجه شده است. با این حال، شبکه مکانیسم‌هایی برای اولویت‌بندی تراکنش‌ها بر اساس فراوانی فعالیت و دارایی‌های XNO دارد و با وجود تأخیرهای جزئی، یک حمله اسپمی اخیر را با موفقیت مدیریت می‌کند.

قیمت فعلی نانو (XNO) در حدود ۱.۱۱ دلار است که ۳۷.۴۹ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، البته با ارزش بازاری نزدیک به ۱۵۰ میلیون دلار، خارج از ۳۰۰ ارز دیجیتال برتر. این کریپتو به دلیل ارزش بازار پایین خود، ریسک بالایی برای سرمایه گذاران دارد که نیاز به ارزیابی دقیق نسبت risk-reward  قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری دارد.

منبع:فینبولد
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *