رالی عظیم بی بی دوج در توکن سوزی میلیاردها توکن

۱۴ فروردین ۱۴۰۲
رالی عظیم بی بی دوج در توکن سوزی میلیاردها توکن

بیش از نیم کوادریلیون بی بی دوج در ۲۴ ساعت گذشته سوخت. زیرا تیم BabyDoge و جامعه آن دست به یک توکن سوزی عظیم زدند.

بر اساس گزارشات ، ۵۷۳,۵۰۴,۹۲۶,۶۴۳,۴۰۰ توکن BabyDoge به ارزش ۱,۴۸۶,۵۲۵ دلار در ۲۴ ساعت گذشته سوخت.

این مقدار باعث افزایش مقدار توکن سوزی از کل عرضه آن شد. تاکنون ۲۰۴,۸۶۰,۱۴۷,۴۳۷,۶۴۰,۷۶۸ BabyDoge یا ۴۸.۷۷۶ درصد از کل عرضه اولیه ۴۲۰ کوادریلیون توکن نابود شده است.

تفکیک توکن سوزی بزرگ توسط تیم بی بی دوج

تیم Baby Doge Coin به تفکیک روند توکن سوزی بزرگ پرداخت. در مجموع ۲۵۷ تریلیون سکه BabyDoge به ارزش بیش از ۶۶۸۰۰۰ دلار توسط تیم سوخت. سپس ۳۱۰ تریلیون BabyDoge دیگر به ارزش ۸۰۶۰۰۰ دلار در یک تراکنش بزرگ به کیف پول‌ های مرده ارسال شد.

اثبات توکن سوزی تراکنش ها در BscScan توسط حساب رسمی توییتر پست شد. لازم به ذکر است که تیم بی بی دوج تایید کرد که به ازای هر توکن سوخته از طریق پورتال توکن سوزی که در اواسط فوریه راه اندازی شد، پنج BabyDoge را می سوزاند.

بر اساس آن، بیش از ۵۱ تریلیون BabyDoge توسط جامعه از طریق پورتال توکن سوزی سوخت. تیم BabyDoge تلاش های جامعه را با توکن سوزی ۵ برابر این مقدار پاسخ داد که ۲۵۷ تریلیون BabyDoge است.

توکن سوزی BabyDoge از سال ۲۰۲۳

ردیاب Burn BabyDoge در پایان ماه مارس گزارش داد که از آغاز سال، چهار میلیارد توکن سوخت. بر اساس آن، ۳.۶۳ کوادریلیون توکن (۳،۶۳۸،۴۸۸،۸۵۷،۴۳۵،۲۷۶) به ارزش ۹،۶۶۰،۱۸۸ دلار در سه ماه گذشته از بین رفت.

طبق اخبار میهن سیگنال، انتظار می‌ رود که معاملات BabyDoge در پنجمین صرافی بزرگ رمزنگاری بای بیت در ۴ آوریل ۲۰۲۳ در ساعت ۸ صبح UTC فعال شود.

طبق گزارشات CoinMarketCap، قیمت بی بی دوج در زمان نگارش این مقاله ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۲۶۸۵ دلار بود. این قیمت در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۶۴ درصد و در هفت روز گذشته ۱۷.۴۶ درصد کاهش داشت.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *