پولکادات با آغوش باز به استقبال هوش مصنوعی می رود

۱۲ تیر ۱۴۰۲
پولکادات با آغوش باز به استقبال هوش مصنوعی می رود

پولکادات  (DOT) اکوسیستم پویای خود را حفظ می کند و با تمرکز بر هوش مصنوعی از همتایان خود جلوتر است. پروتکل بلاک چین اثبات سهام (POS)  نشان داد که با توجه به پیشرفت های کسب درآمد از هوش مصنوعی، رشد قابل توجهی در اکوسیستم این رمزارز وجود دارد.

با توجه به این واقعیت که هوش مصنوعی، مانند رمزارز، هنوز در مراحل اولیه خود است، اطلاعات نادرست زیادی نیز مخابره می شود. Polkadot  با استفاده از این موضوع، نقش Origin Trail را پررنگ تر می کند. Origin Trail یک زنجیره تامین است که اطلاعات را در شبکه ای غیرمتمرکز بررسی می کند. در نتیجه این پروتکل مجموعه ای از دانش آماده هوش مصنوعی را پردازش می کند. همینطور به هر کس اجازه می ‌دهد در اشتراک‌ گذاری دانش مورد اعتماد خود نقش داشته باشد.

ظهور Origin Trail به طور قابل توجهی به ایمن سازی پایه های هوش مصنوعی در پولکادات، Web3.0 و دنیای فناوری بیشتر کمک می کند. ظرفیت Origin Trail در حال حاضر در سراسر جهان مورد آزمایش قرار می گیرد.

به نقل از یوتودی، پروتکل Polkadot خود را در خط مقدم نوآوری مبتنی بر DAO در دنیای بلاک چین قرار می دهد. زیرا به نظر می رسد پیشگام تعدادی از جایگاه های کلیدی اکوسیستم باشد.

پولکادات و استقبال از فناوری های جدید

همه پروتکل های بلاک چین در نوع خود منحصر به فرد هستند. با این حال، Polkadot یک مدل تا حدودی منحصر به فرد را اجرا می کند. چرا که امکان رشد پاراچین ها با قابلیت میزبانی برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند را فراهم می کند.

برخی از پاراچین های برتر عبارتند از شبکه استار و مون بیم. این دو پروتکل در سال جاری تاکنون سرفصل های قابل توجهی در صنعت داشتند. از جمله مشارکت شبکه Astar با غول خودروسازی تویوتا برای میزبانی هکاتون استعداد در فوریه سال جاری.

برای پولکادات، استقبال از هوش مصنوعی به هدف حمایت از صنعتی است که بسیاری پیش ‌بینی می کنند در آینده نزدیک تا حد زیادی با ارزهای دیجیتال آمیخته خواهد شد.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *