راه یافتن بن شیبا اینو به فهرست صرافی معروف

۱۸ اسفند ۱۴۰۱
راه یافتن بن شیبا اینو به فهرست صرافی معروف

صرافی پولونیکس در توییتر از اضافه شدن بن شیبا اینو (Bone ShibaSwap) به فهرست ارزهای دیجیتال خود خبر داد. این صرافی تاریخ شروع فعالیت با این ارز دیجیتال را نیز مشخص کرد. سپرده گذاری توکن BONE در ۹ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۱۰:۰۰UTC) ) باز خواهد شد. معاملات با BONE/USDT نیز در ۹ مارس ۲۰۲۳ ساعت ۱۱:۰۰ (UTC) آغاز خواهد شد.

به روز رسانی قیمت بن شیبا اینو

Bone ShibaSwap در ۲۴ ساعت گذشته علیرغم عرضه در بورس جدید، ۶.۰۹ درصد کاهش یافت. هر توکن BONE در حال حاضر با قیمت ۱.۷۰ دلار معامله می شود. ارزش بازار آن نیز به ۳۹۰ میلیون دلار کاهش یافت و حجم معاملاتش هم ۶۵.۷۳ درصد کاهش یافت.

Bone ShibaSwap یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. Bone ShibaSwap به صورت همتا به همتا عمل می کند و به کاربران این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال را بدون واسطه معامله کنند. بن شیبا اینو برای تعیین قیمت ها و تسهیل معاملات از مکانیزم سازنده بازار خودکارAMM) ) استفاده می کند. توکن BONE به عنوان یک نشانه حاکمیتی برای اکوسیستم Shibaswap عمل می ‌کند. این توکن دارندگان را قادر می ‌سازد تا پیشنهادهایی برای ارتقاء  دهند و در مورد پیشنهادهای ارائه شده توسط سایر اعضای جامعه رأی دهند.

به روز رسانی قیمت شیبا اینو

به نقل از Coingape، نرخ توکن سوزی بالا چند ساعت قبل منجر به افزایش قیمت شیبا اینو شد. با این حال، قیمت SHIB نیز مانند قیمت بن شیبا اینو اکنون کاهش یافت. این توکن در چند ساعت گذشته بیش از ۲.۸۰ درصد کاهش داشت. هر توکن SHIB در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۸۸ دلار معامله می شود. ارزش بازار آن هم به ۵.۹۷ میلیارد دلار کاهش یافت و حجم معاملات ۲۰.۹۷٪ افزایش یافت.

طبق اخبار میهن سیگنال، نرخ توکن سوزی SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۴۶۲ درصد افزایش یافت. طبق اظهار نظر Shytoshi Kusama، توسعه‌ دهنده Shiba Inu، شیباریوم، این هفته راه ‌اندازی خواهد شد.

منبع:کوین گیپ
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *