تحلیل ریپل ۱۵ فروردین ۹۹

تحلیل ریپل 15 فروردین 99

در تحلیل تکنیکال آیا ریپل با وجود موانع بسیار می‌تواند به ۰.۲ دلار برسد؟

ریپل در بالای منطقه ۰.۱۷۵۰ دلار معامله می‌شود. قیمت XRP احتمالاً در آینده نزدیک روند صعودی را تسریع می‌کند و می‌تواند ۰.۱۸۸۰ دلار و ۰.۲۰۰۰ دلار برسد.

نکات برجسته تحلیل ریپل

  • قیمت ریپل به آرامی در حال افزایش تا ۰.۱۷۲۰ و ۰.۱۷۵۰ دلار است.
  • قبل از حرکت اصلاحی قیمت، اخیراً یک افزایش شدید تا ۰.۱۸۶۵ دلار وجود داشته است.
  • یک خط روند صعودی بزرگ که با حمایت نزدیک به ۰.۱۷۷۰ دلار در نمودار ساعتی تشکیل شده است.
  • احتمالاً این ارز به بالای ۰.۱۸۸۰ دلار برسد تا زمانی که بالاتر از ۰.۱۷۲۰ دلار باشد.

روند صعودی ریپل

اخیراً شاهد افزایش شدید بیت کوین و اتریوم به ترتیب بالاتر از ۶۸۰۰ دلار و ۱۴۵ دلار بودیم. ریپل همچنین بالای سطح مقاومت ۰.۱۸۰۰ دلاری صعود کرد و بالاتر از میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته قرار گرفت.

با این حال، حرکت صعودی محدود بود و قیمت نتوانست به منطقه مقاومت ۰.۱۸۸۰ دلاری برسد. قله جدید هفتگی نزدیک به ۰.۱۸۶۶ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال حاضر پایین‌تر از آن است.

شکست زیر سطح ۰.۱۸۰۰ دلار بوجود آمده بود. علاوه بر این، صعود به زیر سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی از ۰.۱۶۸۰ دلار به ۰.۱۸۶۶ دلار رسید. قیمت، منطقه حمایت ۰.۱۷۵۰ دلاری را آزمایش می‌کند.

همچنین خریداران از سطح فیبوناچی اصلاحی %۶۱.۸ محافظت کردند. همچنین در نمودار ساعتی ریپل یک خط روند صعودی بزرگ با حمایت نزدیک به ۰.۱۷۷۰ دلار تشکیل شده است.

روند احتمالی آینده در تحلیل ریپل

روند احتمالی آینده در تحلیل ریپل

این ارز در حال حاضر در حال افزایش است و به خوبی بالای سطح ۰.۱۷۵۰ $ معامله می‌شود و می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد. مقاومت اول نزدیک به سطح ۰.۱۸۰۰ دلار است که بالاتر از آن احتمالاً خریداران قدرت بیشتری خواهند یافت.

مقاومت بعدی نزدیک به ۰.۱۸۸۰ دلار است. اگر یک شکست واضح بالاتر از ۰.۱۸۸۰ دلار وجود داشته باشد، احتمال حرکت شدید به سمت مقاومت ۰.۲۰۰۰ دلار وجود دارد.

حرکت اصلاحی نزولی

اگر روند نزولی در زیر سطح مقاومت ۰.۱۸۰۰ دلار ادامه یابد، می‌تواند به پایین تر نیز اصلاح داشته باشد. حمایت اولیه در حرکت نزولی نزدیک به ۰.۱۷۵۰ دلار است.

اگر روند نزولی ادامه داشته باشد، به احتمال زیاد قیمت سطح حمایت ۰.۱۷۲۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته را لمس می‌کند. هر گونه نزول بیشتر ممکن است قیمت را به سمت حمایت ۰.۱۶۲۰ دلار برگرداند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =