ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

همکاری ریپل برای ایجاد استانداردهای ان اف تی

۱۵ فروردین ۱۴۰۱
همکاری ریپل برای ایجاد استانداردهای NFT در پلتفرم

ریپل به ایجاد استانداردهایی که به ان اف تی NFT در پلتفرم XRPL کمک می کند، اجازه می دهد.

ریپل سال گذشته XLS-20 را پیشنهاد کرد. XLS-20 استانداردی است که به XRP Ledger اجازه می‌ دهد یک نوع NFT بومی و روان را ارائه دهد. استاندارد جدید XLS-20 به دنبال کمک به توسعه دهندگان در ایجاد برنامه های پیشرفته تر و نوآورانه ان اف تی بر روی پلت فرم XRPL است.

سازمان Creator Fund ریپل، که ۲۵۰ میلیون دلار برای کمک به مخترعان برای شروع کار می دهد تا با NFT های خود سرمایه گذاری کنند، در سپتامبر ۲۰۲۱ تأسیس شد. از زمان افتتاح Creator Fund، تیم ریپل ادعا می کند که تقریباً ۴۰۰۰ برنامه برای پروژه هایی با محوریت موارد استفاده از ان اف تی در بازی مانند متاورس، موسیقی/سرگرمی، هنر/کلکسیون و سایر زمینه ها دریافت کرده است. xPunks، Steven Sebring و Justin Bua، برخی از دریافت کنندگان کمک های Creator Fund هستند که NFT های خود را به سطح بعدی سوق می دهند.

XRP Ledger در حال حاضر دارای قابلیت توکن بومی داخلی به نام XLS-20d است. شرکت‌ کنندگان در موج اول NFT Creator Fund از NFT-Devnet استفاده خواهند کرد. این پلتفرم یک محیط بتا است که قابلیت ‌های NFT XRP Ledger را بهبود می‌بخشد.

تلاش مستمر ریپل برای بهبود ان اف تی

در گذشته اکثر موارد استفاده از NFT حول آواتارها، هنر و کلکسیون ها می چرخیدند. اما به تازگی برنامه های کاربردی بیشتری در حال ظهور هستند که توسعه راه حل های پیشرفته  را در XRPL ضروری می کند.

در نسخه اخیر، ریپل بیان کرد که با بهبود فناوری و موارد استفاده از آن، این برنامه های کاربردی دنیای واقعی هستند که به غنی سازی تجربیات این فناوری و ارائه ارزش به جامعه ادامه می دهند.

رسانه ‌ها و سرگرمی ‌ها، اعتبارات، املاک و مستغلات از جمله موارد استفاده اولیه مبتنی بر این برنامه هستند که فوری‌ترین تأثیر را خواهند داشت. ریپل گفت که قصد دارد با توسعه، پیش نمایش و آزمایش پروژه ها در NFT-Devnet، احتمالات توکن سازی بیشتری را در XRPL کشف کند. تیم RippleX ممکن است پیشنهاد کند که استاندارد ان اف تی آن در نسخه ‌های نرم‌افزاری آینده گنجانده شود. به این امید که قابلیت جدید NFT پروژه‌ ها و برنامه‌ های انقلابی جامعه XRPL به پیشرفت برسند.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *