خرید ۵۰۰۰ خودپرداز بلاک چین

خرید 5000 خودپرداز بلاک چین با قابلیت استخراج ارز دیجیتال توسط بزرگترین بانک روسیه

بزرگترین بانک روسیه قصد دارد بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای خرید ۵۰۰۰ خودپرداز بلاک چین که قابلیت استخراج ارز دیجیتال دارند هزینه کند.

اسبربانک برای فراهم کردن ۴۹۱۷ خودپرداز با کارت گرافیک داخلی که از انجام عملیات بلاک چین پشتیبانی کند مناقصه ای برگزار خواهد کرد. به نظر کارشناسان بهترین استفاده از این کارت های گرافیک استخراج ارز دیجیتال می باشد.

اسبربانک که قدیمی ترین و بزرگترین بانک روسیه است حدود ۴۴ درصد از سپرده های شخصی را در این کشور نگهداری می کند. این بانک ۱۴۲۰۰ شعبه و ۷۷۰۰۰ دستگاه خودپرداز در این کشور دارد. مدیرعامل این بانک هرمن گرف وزیر سابق اقتصاد و تجارت روسیه بوده که از طرفداران تکنولوژی های جدید از جمله بلاک چین می باشد.

بالاترین پیشنهاد برای مناقصه مبلغ ۱۰۸۵۰۱۷۱۸ دلار است که معادل ۲۲۰۶۶ دلار به ازای هر دستگاه خودپرداز می باشد. اگرچه خودپردازهای بیت کوین نوآوری جدیدی به حساب نمی آیند اما خودپردازهای معمول بانکی با فناوری بلاک چین غیرعادی هستند. کارشناسان معتقدند این کارت های گرافیک کاربرد موثری در استخراج بیت کوین ندارند اما می توانند ماینینگ آلت کوین ها از جمله ارگو (EFYT)، گرین (GRIN) یا ریون کوین (RVN) را انجام دهند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید

منبع

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده وب‌سایت
مترجم انگلیسی در حوزه های مالی و اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =