با راه اندازی شیباریوم انفجار قیمت شیبا اینو همچنان ادامه دارد

۰۶ شهریور ۱۴۰۲
با راه اندازی شیباریوم انفجار قیمت شیبا اینو همچنان ادامه دارد

پس از اینکه شیباریوم شیبا اینو در آستانه راه اندازی با مشکلات فنی مواجه شد، میلیون ها دلار در این شبکه گیر کرد. حال این شبکه برای راه اندازی مجدد آماده می شود. کاربران اکنون می توانند پس از دو روز آزمایش فشرده، توکن ها را از پل شیباریوم خارج کنند.

هدف این پروژه مقیاس‌ پذیری با استفاده از توکن ‌های SHIB است. همچنین در این شبکه از دیفای، متاورس و بازی‌ ها می‌ توان استفاده کرد. با وجود شروع متزلزل، توسعه دهندگان اقدامات جدیدی را برای رسیدگی به تقاضاها  اجرا کرده اند. توسعه دهندگان شیباریوم به دنبال حل مسائل و مشکلات شبکه هستند.

به نقل از zycrypto، اعتبار سنجی های اضافی فعال خواهند بود و پروژه قصد دارد با Shibpaper برای مدیریت و سازماندهی همکاری کند. توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، Shytoshi Kusama، انتقادات را رد کرد. او بر پیشرفت پروژه برای تبدیل شدن شیب به یک رهبر صنعت کریپتو تاکید دارد.

منبع:zycrypto
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • بله محمد متاسفانه درست میگه شرکت پراپ ترید فاند هیچگونه پرداختی نداره مراقب باشین سرمایتون نره چون با تبلیغات گسترده و مبالغ بزرگ قصد کلاهبرداری از تریدرهای عزیز رو داره خودم ازش حساب گرفتم ولی بعد از پاس کردن حساب به دلایل واهی منو خیلی راحت
    رد کردن

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *