موتور توکن سوزی شیبا اینو دوباره از کار افتاد!

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
موتور توکن سوزی شیبا اینو دوباره از کار افتاد!

با وجود افزایش تعداد سرمایه گذاران شیبا اینو، نرخ توکن سوزی آن حدود ۱۰۰٪ کاهش می یابد. در چند ساعت اخیر قیمت شیب بیش از ۵ درصد افزایش یافت.

طبق اخبار شیب، اکنون بیش از ۱۳۲۵۰۰۰ نفر در سراسر جهان در شیب سرمایه گذاری کردند. این خبر پس از آن منتشر شد که ارزش این میم کوین در هفته‌ های اخیر افزایش چشمگیری داشت.

پروژه Shiba Inu همچنین چندین ابتکار جدید را در ماه‌ های اخیر اعلام کرد. از جمله این ابتکارات، راه‌اندازی یک صرافی غیرمتمرکز و یک بازار توکن ان اف تی بود. این ابتکارات به افزایش علاقه به پروژه کمک کرد و حتی سرمایه گذاران بیشتری را به توکن SHIB جذب کرد.

کاهش نرخ توکن سوزی شیبا اینو و افزایش قیمت اخیر

بر اساس گزارشات کوین گیپ، میزان توکن سوزی Shiba Inu  در ۲۴ ساعت گذشته به طور قابل توجهی ۹۹.۷۴ درصد کاهش یافت. این کاهش ناگهانی و چشمگیر باعث شد که بسیاری از سرمایه گذاران به این فکر کنند که چرا چنین اتفاقی باید بیفتد؟!

قیمت شیبا اینو نیز در چند ساعت اخیر ۵.۱۳ درصد افزایش یافت. هر توکن SHIB در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۱۱۲۹ دلار معامله می شود. این میم کوین طی ۷ روز گذشته بیش از ۹.۵۴ درصد رشد داشت. با این حال، ارزش بازار به ۶.۶۵ میلیارد دلار کاهش یافت و حجم معاملات نیز ۳۶.۹۳ درصد کاهش را نشان داد.

اتهامات علیه شیباریوم قیمت را کاهش داد

پروژه Shiba Inu یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که هدف آن ارائه بستری به کاربران برای انجام معاملات و مشارکت در حکومت با استفاده از توکن SHIB است. نرخ توکن سوزی یک ارز دیجیتال، میزان نرخی است که توکن ها با سوزاندن از گردش خارج می شوند. در مورد SHIB، توکن ها از طریق پلتفرم ShibaSwap که یک صرافی غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است، می سوزند.

در همین حال، شیباریوم در ۱۱ مارس ۲۰۲۳ به صورت زنده راه اندازی شد. راه اندازی این برنامه مورد انتظار نیز مسئول افزایش اخیر قیمت شیبا اینو بود. با این حال خوشحالی جامعه بعد از راه اندازی این برنامه، چندان طول نکشید. اخیرا یک اتهامی در مورد بلاک چین شیباریوم مطرح شد که توسعه دهندگان Shiba Inu از Rinia که یک پروژه جداگانه است، کپی کردند. به نقل از میهن سیگنال، این اتهامات در چندین روز قبل قیمت شیبا اینو را کاهش داد.

منبع:کوین گیپ
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • بیت تا ۴۸هزار می‌ره و بعد شاخه cاصلاحی تکمیل می‌کنه نزدیک ۱۸۰۰۰ بعد تا ۱۷۰الی۲۰۰۰۰۰میره

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *