چگونه میم کوین لاو هیت اینو بازار کریپتو را طوفانی می کند؟

۲۲ اسفند ۱۴۰۱
چگونه میم کوین لاو هیت اینو بازار کریپتو را طوفانی می کند؟

در اکوسیستم میم کوین، شیبا اینو دومین ارز دیجیتال میم معروف پس از دوج کوین در بازار کریپتو است. Shiba Inu که در آگوست ۲۰۲۰ راه اندازی شد، در سال ۲۰۲۱ با این ایده که یک توکن میم پیشرفته تر از Dogecoin است، مورد تحسین جهانی قرار گرفت.

با این حال، Shiba Inu با توجه به تعداد زیاد میم کوین هایی که به سرعت بازار ارزهای دیجیتال را اشغال می کنند، قدیمی‌تر است. یکی از این میم کوین جدید و پر سروصدا  Love Hate Inu است.

پروژه جدید Love Hate Inu و رای گیری در بازار کریپتو

درست است. نام این پروژه جدید، Love Hate Inu است. این میم کوین بر اساس ایده یک سناریوی رای گیری ایجاد شد. در این رای گیری، رای دهندگان می توانند بین دو نامزد، یکی را انتخاب کنند و رای خود را به صندوق بیندازند.

با استفاده از این پروژه، کاربران می توانند به طور مستقل و شفاف نظرات خود را با قرار دادن رمز شبکه LHINU و انتخاب بین «عشق» یا «نفرت» منتشر کنند.

با استفاده از این ابزار، کاربران می ‌توانند در نظرسنجی‌ ها و موضوعات پرطرفدار میم شرکت کنند و رای دهند. همچنین آنها می توانند دارایی ‌های خود را به اشتراک بگذارند، و به ارزهای دیجیتال در بازار کریپتو رای دهند.

Love Hate Inu عمدتاً در رسانه های اجتماعی عمل می کند. این میم کوین به عنوان یک نیروی محرکه برای جذب جوانان به چشم انداز سیاسی عمل می کند. از طریق این پروژه، هر کسی در هر کجا می ‌تواند در مورد موضوعات مختلف، از جمله سیاست ‌های ملی، سیاست جهانی و حتی شایعات پرطرفدار افراد مشهور رأی دهد.

Love Hate Inu همچنین رایگان، منصفانه و شفاف در بازار کریپتو خواهد بود. همچنین این میم کوین بدون هیچ گونه تحریم است و به دلیل اتکا به فناوری بلاک چین، برای همه قابل دسترس است. این پروژه اساساً به عنوان یک محور مجازی عمل می کند. از طریق این پروژه افراد گمنام‌تر در جامعه می توانند صدای خود را در مورد هر موضوع مهمی ابراز کنند.

مجموعه Love Hate Inu برای تغییر بازار نظرسنجی

فناوری بلاک چین مستقیماً صنایع مختلف را مختل می کند و حوزه بعدی اختلال، بازار نظرسنجی آنلاین است.

به نقل از کرپتونیوز، بازار نظرسنجی آنلاین از ۲.۷۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ به ۳.۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۳ رسید. این نرخ رشد مرکب ۱۴.۶ درصد را برای یک دوره سالانه نشان می دهد. بر اساس گزارش شرکت تحقیقات تجاری، انتظار می ‌رود این میزان تا سال ۲۰۲۷ با ۱۵.۵ درصد CAGR به ۵.۶۹ میلیارد دلار افزایش یابد.

این علاوه بر بازار کریپتو، به یک بازار بزرگ اشاره می کند که Love Hate Inu قصد دارد از آن استفاده کند. طبق گفته تیم توسعه، انتظار می‌رود Love Hate Inu با برندهای خاص و پرمخاطب شریک شود تا نظرسنجی‌ های مهمی ایجاد کند. در این نظرسنجی ها شرکت‌کنندگان می توانند شانس کسب کدهای تخفیف برای توکن NFT و دارایی ‌های متاورس را داشته باشند.

با این کار، کاربران می ‌توانند با شرکت در این نظرسنجی‌ ها و کسب درآمد، سرمایه قابل ‌توجهی به دست آورند.

Love Hate Inu که در بلاک چین اتریوم راه اندازی شد، می تواند در نهایت به میم کوین سال تبدیل شود.

تا کنون، این دارایی در بازار کریپتو در مرحله پیش فروش خود با بیش از ۳۴۹۰۰۰ دلار در چند روز افزایش یافته است. سرمایه گذاران اولیه اکنون می توانند توکن LHINU را با قیمت مقرون به صرفه ۰.۰۰۰۰۸۵ دلار قبل از پایان مرحله اول در هفته آتی خریداری کنند.

هنگامی که مرحله بعدی شروع می شود، کاربران باید توکن رای برای کسب رای را به قیمت ۰.۰۰۰۰۹ دلار خریداری کنند. طبق اخبار میهن سیگنال، انتظار می رود با پیش بینی لیست نهایی آن در ماه های آینده، این قیمت افزایش یابد.

درنهایت

میم کوین ها به سرعت خود را به عنوان یک حضور اجتماعی قوی در بازار کریپتو قرار داده اند. دوج کوین و شیبا اینو در حال حاضر سردمدار این بازار هستند. با این حال مجموعه‌ ای از میم کوین ها مانند LHINU به سرعت کاربرد این دارایی ‌های استراتژیک اجتماعی را افزایش می ‌دهند و افراد بیشتری را وارد بازار ارزهای دیجیتال می‌کنند.

منبع:کریپتونیوز
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • نهنگهای فد با این کار میخوان قبل هاوینگ حسابی قیمت رو ببرن پایین و یه خرید تو کف بزنن

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *