اخبار کپی برداری شیباریوم روز بدی را برای شیبا اینو رقم زد

۲۶ اسفند ۱۴۰۱
اخبار کپی برداری شیباریوم روز بدی را برای شیبا اینو رقم زد

قبلا در مورد بلاک چین شیباریوم صحبت کرده ایم. مطابق اخبار شیبا اینو، توسعه دهندگان Shiba Inu از Rinia کپی کردند که خودش یک پروژه متفاوت است. این اتهامات تاثیر زیادی بر کاهش اخیر قیمت شیب داشت. در این میان، نهنگ‌ های کریپتو حرکت خود را انجام دادند.

نهنگی ۸۰۰ میلیارد شیبا اینو جابجا کرد

طبق گزارشات WhaleAlert، یک نهنگ کریپتو ۸۰۰ میلیارد شیبا اینو را از سهام Shiba Inu به یک کیف پول ناشناخته منتقل کرد. این نشان می‌ دهد که نهنگ ۸.۲۳ میلیون دلار SHIB را از برنامه در میان گمانه ‌زنی‌ های کپی‌برداری شیباریوم حذف کرد.

قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته تا ۱۰ درصد کاهش یافت. SHIB در زمان انتشار این مقاله میهن سیگنال، با قیمت متوسط ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار معامله می شود. حجم معاملات ۲۴ ساعته آن با ۲۷ درصد کاهش به ۳۷۴ میلیون دلار رسید.

با این حال، شیب از نظر ارزش بازار، بالاتر از ترون و لایت کوین است. Shiba Inu بازاری به ارزش ۶.۱ میلیارد دلار دارد.

روز بد SHIB

به نظر می رسد ۱۶ مارس ۲۰۲۳ روز بدی برای جامعه شیبا اینو باشد؛ زیرا میزان توکن سوزی آن نیز کاهش شدیدی داشت. میزان توکن سوزی SHIB تقریباً ۱۰۰٪ کاهش یافت. ShibArmy حدود ۱۴ میلیون توکن SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ارسال کرد.

SHIB INFORMER در بیانیه ای اعلام کرد که کدی که باید تغییر کند یک برنامه نیست. در حالی که فقط شناسه شبکه است که اتفاقاً در شبکه های آزمایشی دیگر نیز استفاده می شود.

او افزود که این مسئله بزرگی نیست. شخصی از یک شماره (کد) استفاده می کند که رایگان است، در حالی که شخص دیگری برای استفاده از کد پول می پردازد. با این حال، یکی از تیم ها باید شماره را تغییر دهد.

منبع:کوین گیپ
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • از اینکه رپورتاژ خبری به این تابلویی در حمایت از آراد در نظرات کارکردید خجالت نکشیدید؟ واقعا باید اینطور آراد را ضایع می کردید ؟ کاملا مشخص است که این مثلا خبرنگار حوزه دیجیتال یا وجود خارجی ندارد یا در حمایت از آراد مواجب گرفته که اینطور بچگانه از آراد حمایت کرده!! من که تصمیم به همکاری داشتم با خواندن این نظرات حمایتی بچگانه نظرم برگشت و حاضر به کار با آراد نیستم! اگر بگذارید این نظر من را هم خوانندگان بخوانند خودشان تصمیم خواهند گرفت چه کنند…

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *