شور و اشتیاق جامعه شیبا اینو لحظه به لحظه بیشتر می‌ شود؛ آیا باید منتظر انفجار قیمت باشیم؟

۰۶ مرداد ۱۴۰۲
شور و اشتیاق جامعه شیبا اینو لحظه به لحظه بیشتر می‌ شود؛ آیا باید منتظر انفجار قیمت باشیم؟

جامعه شیبا اینو از راه اندازی کانال رسمی شیباریوم در یوتیوب هیجان زده است.

اوایل این هفته، “LUCIE” یکی از اعضای کلیدی تیم بازاریابی شبکه در توییتر نوشت “ما در حال راه اندازی چیزی هستیم”. او اعضا را تشویق کرد که در کانال جدید عضو شوند. قابل ذکر است که از زمان اعلام این خبر در روز دوشنبه تا به امروز، این کانال از حدود ۵۰۰ مشترک به تقریبا ۲۵۰۰ مشترک رسیده است.

پنج ویدیوی کوتاه در این کانال آپلود شده است. این فیلم ها در مورد “اطلاعات پایه شیباریوم” و “تکنولوژی شیباریوم L2 با میم کوین BONE که به عنوان هزینه گاز شیباریوم استفاده می‌شود”، هستند. ویدیوی چهارم حتی بینش جامع تری از عملکرد Shibarium ارائه می دهد. هنوز اطلاعات زیادی در مورد کانال فاش نشده است. با این حال جامعه مشتاق توسعه این کانال است، این کانال اطلاعاتی در مورد راه اندازی Shibarium در آینده می دهد.

این اعلامیه مرموز با وعده‌های قبلی رهبر شیبا اینو، شیتوشی کوساما مطابقت دارد. کانال جدید اطلاعاتی از نسخه ‌های جدید برنامه و به‌روزرسانی ‌های استراتژیک به جامعه ارائه می دهد. این ابتکارات راه را برای راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم که قرار است طی کنفرانس آینده‌پژوهی بلاک چین در ماه آگوست انجام شود، هموار می ‌کند.

با این حال، با وجود احساسات مثبت و تحولات آتی، قیمت شیبا اینو اخیراً شاهد افزایش قابل توجهی نبود.در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۸۰۱ دلار معامله می شد که ۱.۰۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۱.۴۸ درصد در هفته گذشته افزایش داشت.

علیرغم شرایط فعلی بازار، کارشناسان همچنان خوش بین هستند. راه اندازی شبکه اصلی شیباریوم بر SHIB و سایر توکن های اکوسیستم، از جمله BONE و LEASH خوش بینی آنها را تقویت می کند. شایان ذکر است، طبق آمار IntoTheBlock، با راه اندازی شیباریوم، SHIB به‌ ویژه در میان سرمایه گذاران نوپا محبوب‌ تر می‌شود.

نهنگ های شیبا اینو فعال می شوند

نهنگ های SHIB نیز پیش از راه اندازی شیباریوم حرکت هایی انجام داده اند. در روز سه‌شنبه، چندین نهنگ نزدیک به ۵۰ میلیارد SHIB بین صرافی‌ ها و کیف پول‌ ها جابه‌جا کردند.

با نزدیک‌ تر شدن به زمان راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم، کانال یوتیوب این پلتفرم قرار است به عنوان یک پلتفرم مهم برای به اشتراک ‌گذاری اطلاعات در مورد پیشرفت‌ های آتی عمل کند.

منبع:zycrypto
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *