بایننس، شیبا اینو را به سطح جدید و مهمی ارتقاء داد!

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
بایننس، شیبا اینو را به سطح جدید و مهمی ارتقاء داد!

بایننس اعلام کرده است که شیبا اینو (SHIB) را از « Innovation Zone»خود به پلتفرم اصلی ارتقا داده است، جایی که به طور کامل پشتیبانی خواهد شد. این حرکت نشان‌دهنده گامی مهم برای SHIB است که بلوغ و ثبات رو به رشد آن را در بازار کریپتو نشان می ‌دهد.

SHIB که در ابتدا در منطقه نوآوری بایننس، که برای توکن‌های جدید تعیین شده است، فهرست شده بود، اکنون انعطاف‌پذیری خود را ثابت کرده و ارزش و پتانسیل خود را به رسمیت شناخته است. این ارتقا، اعتماد بایننس به چشم‌انداز بلندمدت شیبا اینو را نشان می دهد.

عوامل موثر در رشد شیبا اینو

به نقل از cryptopolitan، عوامل متعددی در موفقیت SHIB نقش داشته است، توسعه شیباریوم، راه حل لایه ۲ برای اکوسیستم Shiba Inu، علاقه و انتظارات قابل توجهی را ایجاد کرده است. همچنین جامعه پرشور و فعال SHIB نقش حیاتی در ترویج و حمایت از این توکن ایفا کرده است. در آخر نباید افزایش نرخ توکن سوزی را فراموش کنیم، این فرایند نشان دهنده تعهد جامعه به ارزش بلندمدت این توکن است.

با ارتقای بایننس، شیبا اینو برای رشد و پذیرش بیشتر آماده است. جامعه شیب همچنین از فهرست شدن بن (BONE)، توکن دیگری در اکوسیستم Shiba Inu، خبر داد.

منبع:cryptopolitan
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *