رهبر شیبا اینو با شوخی اول آوریل نزدیک بود کار دست جامعه بدهد!

۱۳ فروردین ۱۴۰۲
رهبر شیبا اینو با شوخی اول آوریل نزدیک بود کار دست جامعه بدهد!

شیتوشی کوساما، توسعه ‌دهنده اصلی شیبا اینو، جامعه SHIB را با شوخی ‌های روز اول آوریل در رسانه‌ های اجتماعی وارد جنون کرد. کوساما با اشاره به شیباریوم، یک راه حل لایه ۲ برای میم کوین محبوب، نوشت:

“فشار عمیق روی شبکه اصلی. jk”.

بعد از آن طوفانی از واکنش‌ ها در توییتر ایجاد شد، زیرا PUPPYNET بتا عمومی Shibarium یک ماه پیش در اوایل ماه مارس فعال شد.

واکنش جامعه شیبا اینو

جامعه SHIB به سرعت وارد شبکه اجتماعی توییتر شد و با احساسات مختلف به پیام کوساما پاسخ داد. به نظر می رسد برخی از کاربران با این شوخی سرگرم شدند و با یک سری ایموجی های خنده دار پاسخ دادند. برخی دیگر نیز ابراز ناامیدی کردند و اظهار داشتند که از این دسته شوخی ها متنفرند.

در همین حال، برخی از کاربران سعی کردند تاثیر این شوخی بر ارزش توکن را درک کنند و حدس زدند که افزایش قیمت شیبا اینو به دلیل این شوخی باشد. SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته ۴.۴ درصد رشد داشت و از سایر ارزهای دیجیتال اصلی اوضاع بهتری است.

طیق اخبار شیبا اینو برخی از اعضای جامعه از این فرصت برای انتقاد از عملکرد اخیر توکن SHIB استفاده کردند. آنها در توییت هایشان اظهار داشتند که این توکن به دلیل حداقل افزایش قیمت، «این روزها خودش به یک شوخی تبدیل شده است».

به نقل از یوتودی در بحبوحه واکنش های متفاوت، این شوخی همچنین توانست برخی از کاربران را غافلگیر کند. آنها قبل از اینکه متوجه شوند این شوخی اول آوریل است، اعتراف کردند که برای مدت کوتاهی غافلگیر و متعجب شدند.

کوساما در پاسخ به این واکنش‌ ها، بعداً در توییتی نوشت:

هههه حداقل من JKJK را قرار دادم.

کوساما با ذکر«JKJK» که مخفف «Just kidding, just kidding» تاکید کرد که توییت اولیه او یک شوخی ساده بود و نباید جدی گرفته شود.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • سلام من شرکت میکنم اسمم را بنویسید من در تلویزیون شمارا میبینم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *