اسناد یکپارچه سازی در شیباریوم تایید شد

۰۵ فروردین ۱۴۰۲
اسناد یکپارچه سازی در شیباریوم تایید شد

شیتوشی کوساما، توسعه دهنده شیبا اینو، گفت که اسنادی در مورد شیباریوم منتشر می شود که یکپارچه سازی اوراکل را تایید می کند.

به نقل از کوین گیپ، کوساما در روز شنبه تأیید کرد که اسناد Shibarium ثابت می کنند که Oracle مورد استفاده Unification/xFund است. این مستندات Shibarium را برای اولین بار توسط ریوشی، خالق Shiba Inu به عنوان راه حل لایه ۲ بلاک چین، توصیف می کند. Shibarium برای ایجاد تراکنش سریع ‌تر و کارمزد کمتر در مقایسه با سایر بلاک‌چین‌ ها طراحی شد.

شیباریوم و یکپارچه سازی اوراکل

کوساما گفت که اسناد جدید Shibarium کامل هستند، اما در این اسناد تایید می شود که Unification/xFund همان اوراکل مورد استفاده است. در فوریه ۲۰۲۳، Unification اعلام کرد که توسعه دهندگان مشغول Unification/xFund’s Oracle of Oracles (OoO) برای بلاک چین شیباریوم بوده اند. اسناد به طور مشخص نحوه عملکرد Proof-of-Stake Shibarium و Ethereum Shibarium Bridge را توضیح می ‌دهند. در حالیکه شبکه PoS  شیباریوم از زنجیره های جانبی برای پردازش تراکنش ها استفاده می کند، پل محیطی ایجاد می کند که تراکنش دو طرفه بین Shibarium و اتریوم انجام شود.

توسعه دهندگان ادعا می کنند که Shibarium مزایایی مانند امنیت، شفافیت، کارایی و مقرون به صرفه بودن را ارائه می دهد. در همین حال، قیمت شیبا اینو در طول هفته حدود ۲ درصد کاهش یافت.

براساس اخبار میهن سیگنال، در ۱۱ مارس ۲۰۲۳، توسعه دهندگان نسخه آزمایشی شبکه شیباریوم به نام Puppynet به صورت زنده منتشر کردند. این نسخه اطلاعاتی در مورد آمار شبکه، اطلاعات اعتبار سنجی و عملکرد سهام ارائه می دهد.

منبع:کوین گیپ
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *