شیبا اینو افزایش دارندگان و توکن سوزی هایش را جشن می گیرد

۱۶ تیر ۱۴۰۲
شیبا اینو افزایش دارندگان و توکن سوزی هایش را جشن می گیرد

شیبا اینو به یک نقطه عطف جدید و مهم رسید که بیانگر پذیرش سریع و بالا رفتن سطح مطلوبیت آن است. در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد دارندگان SHIB به طور قابل توجهی افزایش یافت. به طوری که این میم کوین از نظر تعداد دارنده از کریپتوهایی مانند LINK، MATIC و سایرین جلو افتاد.

تعداد سرمایه گذاران شیبا اینو افزایش می یابد

بر اساس گزارش های CryptEye، تعداد کیف پول های SHIB از صبح دیروز ۱۶۷۹ مورد افزایش یافته است. در همان زمان، لینک ۵۴۸ مورد، پالیگان ۷۰۷ مورد و مانا ۱۵۱ مورد افزایش یافت.

تنها در یک ساعت گذشته، شیب ۳۵ سرمایه گذار جدید جذب کرد. طی هفته گذشته، این افزایش به ۱۰۱۴۲ رسیده است. تعداد کلی دارندگان SHIB اکنون ۲۳۶۸۰۳۰ نفر است.

این تنها مورد از افزایش سودمندی شیبا اینو نیست. طبق گزارش Puppyscan، تعداد کل تراکنش‌ ها در شبکه آزمایشی شیباریوم به ۲۷،۶۱۵،۵۶۸ تراکنش رسید، در حالی که تعداد کیف پول‌ های متصل به این شبکه معادل ۱۷،۰۶۱،۱۱۷ است.

توکن سوزی شیب سبز می شود

گزارشات شیبرن نشان می ‌دهد که طی ۲۴ ساعت گذشته، توکن سوزی های SHIB وارد منطقه سبز شدند. از صبح دیروز در مجموع ۷ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۱۲۰ SHIB از عرضه در گردش حذف شدند.

تاکنون تنها سه تراکنش به تعداد ۲,۷۲۶,۶۵۳ SHIB صورت گرفته است.

بر اساس وب سایت Shibburn، تا کنون، در مجموع ۴۱۰,۶۵۰,۴۸۶,۲۱۱,۲۹۱ میم کوین شیبا اینو سوخت. با عرضه در گردش ۵۷۹,۱۰۹,۶۳۱,۳۱۱,۴۹۵ شیب ، در حال حاضر در مجموع ۱۰,۲۳۹,۸۸۲,۴۷۷,۲۱۳ شیب نیز از گردش خارج شدند.

افزایش قابل توجه کیف پول های شیب

طبق گزارشات Santiment، تعداد کیف پول های جدید شیب به صورت روزانه به طور شدیدی افزایش می یابد.

طبق اخبار میهن سیگنال، طی دو هفته گذشته، تعداد کیف پول ها به شدت افزایش یافت و ۲۵۰۰ کیف پول جدید شیبا اینو به صورت روزانه به شبکه اضافه شد. این اتفاق علی‌ رغم عملکرد پایین قیمت دومین میم کوین بزرگ رخ داد.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • مطلب جالبی بود.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *