توجه ویژه معامله گران کوتاه مدت به رالی ۸۴ درصدی شیبا اینو

۱۵ تیر ۱۴۰۲
توجه ویژه معامله گران کوتاه مدت به رالی 84 درصدی شیبا اینو

براساس گزارشات IntoTheBlock، شیبا اینو (SHIB) با ۸۴ درصد افزایش در ۳۰ روز گذشته، در بین معامله‌گران کوتاه‌مدت محبوبیت پیدا می ‌کند.

IntoTheBlock آدرس ها را بر اساس مدت زمانی که یک دارایی ارز دیجیتال را نگه می دارند، جمع آوری می کند. این آدرس ها به شرح زیر تقسیم می شوند: Hodlers  که سرمایه گذاران بلندمدت هستند، Cruisers  که معامله گران میان مدت هستند و تریدرها که معامله گران کوتاه مدت هستند.

بر اساس این دسته بندی ها، هدلرها ۶۹ درصد از کل آدرس های شیب، رزمناوها یا معامله گران میان مدت ۲۷ درصد و تریدرها ۴ درصد را تشکیل می دهند.

اگر بخواهیم بیشتر این وضعیت را تعریف کنیم، هدلرها آدرس هایی هستند که بیش از یک سال SHIB را نگه می دارند. معامله گران میان مدت آدرس هایی هستند که از یک تا دوازده ماه شیبا اینو نگهداری می کنند. و تریدرها آدرس هایی هستند که کمتر از یک ماه شیب نگهداری می شوند.

نوآوری های جدید مثل ShibaSwap، شیباریوم، Shiba Eternity و موارد مشابه ممکن است نقش حیاتی در رشد دارایی های شیب داشته باشند. زیرا دارندگان بلندمدت امکان دارد مایل باشند دارایی های خود را حفظ کنند تا از این نوآوری ها بهره مند شوند.

تغییر قیمت شیبا اینو قریب الوقوع است

شاخص نوسان IntoTheBlock نوسانات قیمت یک دارایی کریپتو خاص را اندازه گیری می کند. نوسانات فعلی شیب ۷۰.۲۴ درصد است. این میم کوین در تاریخ ۱ ژوئیه با ۷۵.۷۲ درصد بیشترین نوسانات را در ۳۰ روز گذشته داشته است.

نوسانات بالا به طور کلی به معنای نوسانات زیاد قیمت (بالا یا پایین) است. از سوی دیگر، نوسانات پایین نمایانگر رکود قیمت است.

جهش های بزرگ در نوسانات معمولاً نشان می دهد که روند معکوس است. بنابراین، دوره‌ های نوسان بسیار بالا ممکن است نمایانگر این باشد که قیمت به طور جهت خود را به سمت میانگین برمی ‌گرداند. در همین حال، نوسانات کم نمایانگر یک شکست قابل توجه قریب الوقوع در هر جهت است.

در زمان نگارش این مقاله از میهن سیگنال، قیمت شیبا اینو با ۲.۵۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۷۵ دلار رسید.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • امیدی به بازگشت سافیمون نیست

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *