جامعه شیبا اینو دوباره درگیر موجی از شگفتی شد!

۱۷ فروردین ۱۴۰۲
جامعه شیبا اینو دوباره درگیر موجی از شگفتی شد!

شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، بیوگرافی توییتر خود را به روزرسانی کرد و انبوهی از کنجکاوی و شگفتی را در جامعه برانگیخت.

کوساما اغلب با به روزرسانی بیوگرافی توییتر خود در مورد تحولات جاری شیب، باعث درگیری اذهان جامعه می شود.

طبق اخبار شیبا اینو، رهبر شیبا اینو به تازگی بیوگرافی توییتر خود را به روز کرد. متن بیو جدید او به “خیلی نزدیک به سیت شدن” تغییر کرد.

یکی از اعضای جامعه شیب از ژاپن به نام کورو اسکرین شاتی از به‌ روزرسانی جدید توییتر کوساما را به اشتراک گذاشت. به نقل از یوتودی، جامعه واکنش های متفاوتی نسبت به آن نشان داد.

سیث به معنای «صلح» است و به «حرکات پری» اشاره دارد.

با این حال، کلمه Sith  را می توان در جنگ ستارگان نیز یافت. اپرای فضایی حماسی آمریکایی که توسط جورج لوکاس تهیه شد. این اپرا با فیلمی همنام خودش در سال ۱۹۷۷ شروع به کار کرد و به زودی به یک پدیده فرهنگ پاپ جهانی تبدیل شد.

سیث در جهان جنگ ستارگان به یک دسته باستانی از نیروهای زورگیر اشاره دارد که به قسمت تاریک اختصاص یافته بودند. سیت ‌ها به خاطر شمشیرهای نورانی با تیغه‌ های قرمز، لباس‌ های سیاه و استفاده از احساسات تهاجمی ‌شان شناخته می‌ شوند. آن ها  به ‌دنبال به دست آوردن کنترل به هر قیمتی هستند.

دلیلی که رهبر شیبا اینو ممکن است در مورد سیث صحبت کرده باشد ناشناخته است. با این حال، اولین دلیل محتمل تر به نظر می رسد. لازم به یادآوری است که ماه گذشته، توسعه دهنده شیب و شیباریوم با معرفی همه اعضای جامعه به عنوان نسل جدید دفاعی، عصر جدیدی را نوید داد.

جامعه نژاد دفاعی است که مسئولیت مبارزه با FUD و تشویق برای اطلاع رسانی SHIB را بر عهده دارد.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫3 نظر

  • سال ۲۰۱۰ که بیت زیر ۱ دلار بود ما پیش بینی کردیم به ۵۰ هزار دلار میرسه تا ده سال آینده الان پیش بینی ما اینه که مقاومت بانکها در برابرش خواهند شکست چون خواست مردم جهان اینه و بخصوص ثروتمندترین قاره افریقا از خدمات پیشرو جهانی مثل GPIو L2L و سایر فرمتهای نوین بانکی محروم هستن بهترین گزینه بیت کوین خواهد بود که پیش بینی من اینه که ظرف ۱۰ سال آینده هش تولید بشدت بالا خواهد رفت بدلیل حجم بالای تولیدات ماینرها که کشیده میشه به خانوارها و قیمت هر واحد به بالای ۱۰میلیون دلار خواهد رسید و ظرف ۳۰ سال آینده هر ساتوشی معادل یک سنت خواهد شد اونهایی که میدونن هر واحد چند ساتوشی هست ممکنه به این رقم بخندن .ولی این شما و این میدان و تا یکسال اینده به بالای ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید

  • من همین الان از OKX ایمیلی دریافت کردم که میگه از ارائه خدمات به ایرانیان معذور است. ممکنه بفرمایید کدام صرافی USDT چنج میکنه، تبدیل به دلار یا یورو، در بانک خارج از کشور؟

  • دوماهه ثبت کردم یکارز خریدم وقتی فروختم از قبل عید هنوز میزنه بلوکه و نمیزاره برداشت کنم تلفن پستیبانی هم جواب نمیده فقط منی یک ویس رو تکرار میکنه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *