انتقال ۲ میلیون دلار شیبا اینو به صرافی ها توسط یک نهنگ باهوش!

۱۱ اسفند ۱۴۰۱
انتقال ۲ میلیون دلار شیبا اینو به صرافی ها توسط یک نهنگ باهوش!

کیف پول یکی از نهنگ های اتریوم که مقدار قابل توجهی شیبا اینو را به ارزش بیش از ۱۸۰ میلیارد توکن به دو صرافی منتقل کرد. این می تواند منجر به کاهش کوتاه مدت ارزش این ارز دیجیتال شود.

به نقل از Lookonchain، کیف پول 0xd6، بیش از ۱۸۲ میلیارد Shiba Inu را به دو صرافی Gemini و Crypto.com انتقال داد.

این نهنگ پیش از این نیز تعداد زیادی توکن را جابجا کرده است. در اواخر سال گذشته، بیش از ۲۰۰ میلیارد SHIB به Crypto.com منتقل کرد. این انتقال باعث  کاهش ۷ درصدی قیمت این میم کوین شده بود.

طبق گزارشات این کیف پول در حال حاضر بیش از ۳.۱ تریلیون دلار SHIB دارد. ارزش فعلی آن بیش از ۴۰ میلیون دلار است و تنها بیش از ۰.۳ درصد از کل عرضه شیب را تشکیل می‌ دهد.

این نهنگ در آگوست ۲۰۲۰، ۱۵.۲ تریلیون شیبا اینو را تنها با ۱۰ ETH خریداری کرد. او با خرید و فروش این ارز دیجیتال در صرافی غیرمتمرکز Uniswap، بیش از ۱۹۶۰ ETH به دست آورد.

زمانی که این این میم کوین در صرافی‌ های متمرکزی مانند بایننس و کوین‌بیس قرار گرفت، نهنگ مذکور شروع به معامله با آن کرد. از نظر Lookonchain، این نهنگ با خرید و فروش SHIB حدود ۸۵ میلیون دلار سود کسب کرده است.

به نظر تحلیلگران، نهنگ همیشه SHIB را زمانی که قیمتش پایین است می ‌خرد و زمانی که قیمتش افزایش می‌ یابد آن را می ‌فروشد. حرکت این توکن‌ های شیبا اینو ممکن است منجر به کاهش قیمت کوتاه‌مدت شود. به هر حال این حرکات چیز زیادی در مورد چشم ‌انداز بلندمدت این ارز دیجیتال نشان نمی ‌دهند.

منبع:کریپتو گلوب
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • لطفا ماشین حساب رو به روز کنید
    عدد پاداش هاوینگ ۲۰۲۴ را در ماشین حساب قرار بدین که درامد واقعی نشون داده بشه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *