جهش عظیم آدرس های کیف پول در نسخه آزمایشی شیباریوم

۲۹ فروردین ۱۴۰۲
جهش عظیم آدرس های کیف پول در نسخه آزمایشی شیباریوم

نسخه آزمایشی شیباریوم، پروتکل لایه ۲ شیبا اینو، شاهد افزایش کاربرد خود و ثبت یک جهش عظیم در آدرس‌ های کیف پول در حال تعامل است.

طبق گزارش PuppyScan، تعداد کل تراکنش ‌ها در “Puppynet” به ۳۲۹۹۷۰۲ عدد رسید. در حالی که تعداد بلاک‌ ها به ۴۱۲۴۰۳ رسید. همچنین تعداد آدرس های کیف پول در حال تعامل ۱۱۱۱۳۴۴۱ است.

در ۱۴ آوریل، U.Today تعداد کیف پول ها را ۴,۰۵۹,۸۷۸ گزارش کرد. این گزارش افزایش بیش از ۱۷۰ درصدی کیف پول ها را در بازه زمانی چهار روزه نشان می داد.

شیباریوم و پلتفرم تامین هزینه گاز آن، BONE، همچنان مورد توجه قرار می گیرد. CetoEX، یک صرافی ارز دیجیتال در دبی است که اعلام کرد به زودی پشتیبانی از توکن گاز Shibarium، یعنی BONE را به لیست خود اضافه خواهد کرد.

مراقب کلاهبرداری ها باشید، شیباریوم توکن ندارد

شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، هشداری به جامعه شیبا اینو داد که مراقب توکن‌ هایی باشند که از نام او یا نام های شبیه به او استفاده می ‌کنند. او می گوید که هرگز به هیچ یک از این توکن ها ارتباطی ندارد.

کوساما به روش معمول خود، از کاربران شیبا اینو می خواهد که تحقیقات خود را انجام دهند و مورد کلاهبرداری قرار نگیرند. او همچنین هشدار داد که هیچ توکن رسمی Shibarium وجود ندارد، زیرا شیباریوم یک بلاک چین لایه ۲ است.

در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، SHIB با ۱.۱۵ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۱۱۴ دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۳۲,۰۲۶,۱۹۹ توکن SHIB سوخت و ۱۰ تراکنش انجام شد.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *