پاپی نت شیباریوم پرچم بن شیبا اینو را بالا برد!

۲۲ فروردین ۱۴۰۲
پاپی نت شیباریوم پرچم بن شیبا اینو را بالا برد!

براساس گزارشات IntotheBlock، ارز دیجیتال BONE شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قابل توجهی در تراکنش‌های بزرگ ثبت کرد. این به این دلیل است که شبکه آزمایشی شیباریوم (Puppynet) همچنان به رونق خود ادامه می ‌دهد. حجم کل معاملات بزرگ با BONE از ۱۱۹,۳۶۰ به ۳۷۷,۹۶۰ افزایش یافت. ارزش دلاری آن نیز از ۱۲۷,۸۲۰ دلار به ۴۰۲,۱۵۰ دلار تغییر یافت و بیشتر شد.

این جهش در تراکنش ‌های بزرگ تنها یک هفته پس از نظارت بر افزایش قبلی رخ می ‌دهد. این جهش بزرگ علاقه به ارز دیجیتال شیبا اینو را نشان می دهد که همچنان در حال رشد است. افزایش معاملات بزرگ گویای این است که BONE در حال صعود است و همچنان محبوبیت بالایی در بین سرمایه گذاران پیدا می کند.

شبکه آزمایشی شیباریوم

در همین حال، در شبکه آزمایشی Shibarium Puppynet با میانگین زمان ۸.۳ ثانیه در بلوک، کل تراکنش ها به یک میلیون و مجموع بلوک ها به ۳۰۰۰۴۱ رسیده است. تعداد آدرس های کیف پول نیز به ۱۵۱۱۶۴ رسیده است.

البته لازم به ذکر است که این آمار ممکن است کاملاً دقیق نباشد؛ زیرا Shibarium هنوز در حالت آزمایشی است. با این وجود، عملکرد قوی BONE و رشد سریع شبکه آزمایشی شیباریوم Puppynet نشانه‌ های دلگرم ‌کننده ‌ای برای آینده اکوسیستم شیبا اینو هستند.

سرمایه ‌گذاران و علاقه ‌مندان به ارزهای دیجیتال، مطمئناً در هفته ‌ها و ماه‌ های آینده شیبا اینو را زیر نظر خواهند داشت. آنها شیب را زیر نظر می گیرند تا ببینند چگونه چنین افزایش‌ هایی در تراکنش‌ های بزرگ و رشد شیباریوم بر ارزش و محبوبیت BONE تأثیر می ‌گذارد.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *