چه دلایلی پشت رالی ۳۵ درصدی سولانا است؟

۱۵ تیر ۱۴۰۲
چه دلایلی پشت رالی 35 درصدی سولانا است؟

بر اساس گزارش اخیر Santiment، چندین عامل باعث افرایش ۳۴ درصدی سولانا در سه هفته گذشته شد.

طبق این گزارش SOL برای اولین بار از آوریل افزایش قابل توجهی یافته است. این میزان به اندازه افزایش خیره کننده ۲۵۰ درصدی این کریپتو در سال ۲۰۲۱ نبود. با این وجود با سطح بالای فعالیت توسعه ‌دهندگان SOL می تواند دوباره به این سطح از افزایش برسد.

افزایش خیره کننده سولانا

این گزارش معتقد است که SOL تحت تأثیر رویدادهای اخیر ETF بیت کوین که در اواسط ژوئن رخ داد، قرار گرفته است. با این حال، یک دلیل محکم نیز می تواند پشت این افزایش عظیم قیمت باشد. آن دلیل احتمالاً افزایش شدید احساسات اجتماعی SOL است که اوایل امروز در Reddit مشاهده شد.

جدای از آن، نرخ سرمایه SOL در بایننس و DyDx یک ماه پیش جهش قیمتی کوتاه مدتی را نشان داد. بر اساس گزارش Santiment، حتی اگر پوزیشن های فروش نقد نشوند، همچنان می توانند بر قیمت تأثیر بگذارند. با این حال، احتمال هر گونه افزایش بزرگ به طور قابل توجهی کمتر می شود.

SOL، ADA، MATIC از فهرست بانک های دیجیتال حذف شدند

به طور کلی، فعالیت اجتماعی سولانا از ابتدای سال همچنان پایین است. علاوه بر این، SOL، ADA و MATIC اخیراً توسط بانک دیجیتال Revolut، Robinhood، eToro و Bakkt برای کاربران ایالات متحده حذف شدند.

دلیل حذف این توکن ها توسط این شرکت، بیانیه اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است. SEC این توکن ها را اوراق بهادار ثبت نشده اعلام کرد.

طبق اخبار میهن سیگنال، با وجود خروج از بورس، قیمت این توکن ها در هفته گذشته کاهش پیدا نکرد. برعکس، سولانا ۵ درصد افزایش قیمت داشت

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *