رالی دلار ترا کلاسیک اعضای جامعه را هیجان زده کرد

۲۶ تیر ۱۴۰۲
رالی دلار ترا کلاسیک اعضای جامعه را هیجان زده کرد

براساس گزارشات CoinMarketCap، دلار ترا کلاسیک (USTC) با ۲۵.۴۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۱۶۲۴ دلار رسید. هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث احیای مجدد این stablecoin در این بازه زمانی شده است. با این حال با نگاهی به شتاب خرید یک شبه آن، رشد قیمت آن محتمل به نظر می رسد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، بیش از ۹۲.۴ میلیون دلار stablecoin در ۲۴ ساعت گذشته معامله شد، رقمی که ۷۰۲ درصد رشد داشت. به نظر می رسد استقبال گسترده از استیبل کوین مذکور قیمت آن را به بالاترین سطح در بیش از یک ماه گذشته رسانده است.

به عنوان یک استیبل کوین که جفت دلار آمریکاست، USTC باید با قیمت ۱ دلار معامله شود. اما از زمان رویداد تاریخی کاهش پیوند آن با دلار، از بیش از یک سال پیش، USTC به میزان قابل توجهی کمتر از یک دلار معامله می شد. بالاترین قیمت آن در طی ۵۲ هفته ۰.۰۶ دلار بود. عدم اتصال دلار ترا کلاسیک با دلار منجر به دردسرهای زیادی برای اکوسیستم کلی ارزهای دیجیتال شد. زیرا اثر شدید و پرنوسان آن هنوز تا به امروز احساس می شود.

قیمت ارز دیجیتال مرتبط با آن، ترا کلاسیک، نیز بیش از ۹۹.۹ درصد افت کرد. علاوه بر این برخی از استارت‌آپ‌ های Web3.0 که تحت تاثیر شرکت مادرش Terraform Labs بودند، ورشکست شدند. ورشکستگی های پی در پی از شبکه سلسیوس تا وویجر، سرانجام به انفجار صرافی FTX و مشتقات آن دامن زد که زمستان کریپتو را بیشتر طولانی کرد.

آیا می توان به رشد بلندمدت دلار ترا کلاسیک امیدوار بود؟

به نقل از کوین گیپ، توکن TerraUSD کلاسیک در چند وقت اخیر افزایش قیمت بسیار زیادی را ثبت کرد. با توجه به این موضوع بسیاری از اعضای جامعه خوشبین هستند که این stablecoin واقعاً در حال انجام اقداماتی برای تست مجدد سطح قیمت ۱ دلار است.

در حالی که این یک پیش‌بینی بسیار جاه‌طلبانه است، جامعه LUNC به طور فعال در حال اصلاح اکوسیستم خود برای تحریک قمت LUNC است. همچنین آنها برنامه‌ های نوآورانه ‌ای مانند staking را انجام می ‌دهد که می ‌تواند به احیای علاقه و افزایش انباشت استیبل کوین کمک کند.

طبق اخبار میهن سیگنال، با این افزایش مجدد قیمت، دلار ترا کلاسیک اکنون در رادار معامله گران بیشتری قرار می گیرد. باید به تماشای روند آن در بلندمدت نگریست.

منبع:کوین گیپ
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • درودبرشما بهترین هستید دوستان خوب متشکرم ازحمایت شما

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *