۴ آلت کوین درآمدزا پس از رویداد هاوینگ بیت کوین

۱۰ فروردین ۱۴۰۳
4 آلت کوین درآمدزا پس از رویداد هاوینگ بیت کوین

در آوریل، رویداد هاوینگ بیت کوین پس از چهار سال رخ خواهد داد. این بار، BTC به دلیل تایید ETF های بیت کوین، هفته ها قبل از هاوینگ در سال ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود رسید. افزایش ریسک پذیری سرمایه گذاران از ETF روند صعودی را تقویت کرد و بیت کوین و آلت کوین های بزرگی مانند اتریوم، سولانا، XRP و شیبا اینو را برای دستیابی به اوج های جدید هدایت کرد.

بیت کوین به ۷۳۳۷۳ دلار رسید و ارزش بازار آن از ۱.۴ تریلیون دلار در ماه مارس گذشت، اما فروش قابل توجه قیمت را به ۶۰۰۰۰ دلار کاهش داد. در حال حاضر بیت کوین با سطح مقاومت ۷۰۰۰۰ دلاری دست و پنجه نرم می کند.

قبل از هاوینگ این آلت کوین ها را در نظر بگیرید

به گزارش کوین گیپ، سرمایه‌گذاران اکنون آلت‌کوین‌های برتر مانند اتریوم، سولانا و SHIB را برای سرمایه‌گذاری در بازار صعودی جاری در نظر می‌گیرند. این آلت کوین ها پتانسیل آن را دارند که در سال ۲۰۲۴ از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر روند.

اتریوم پس از رسیدن به اوج خود به کمتر از ۳۷۰۰ دلار با فشار فروش و اصلاح مواجه شد. قیمت آن در حال حاضر حدود ۳۵۲۷ دلار است و امکان کاهش تا سطح حمایت ۳۲۰۰ دلار و ۳۰۰۰ دلار وجود دارد. با این حال، این می‌تواند فرصت خرید برای سرمایه‌گذارانی باشد که پیش‌بینی می‌ کنند اتر افزایش قابل توجهی پس از هاوینگ بیت‌کوین دارد.

سولانا در ماه مارس نوساناتی را تجربه کرد، اما پتانسیلی برای اوج گرفتن با شکل گیری الگوی پرچم صعودی نشان داد. با وجود اصلاحات اخیر در بازار، قیمت سولانا با سطح حمایت ۲۱۰ دلار در حدود ۱۸۱ دلار است.

میم کوین پپه، در ابتدا شاهد روند صعودی بود اما اخیراً با رکود مواجه شده است. قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۰۷۷۰۸ دلار است که نشان دهنده تغییر به سمت احساسات نزولی است. با نزدیک شدن رویداد هاوینگ  بیت کوین، سر و صدایی در مورد کسب سود از میم کوین هایی مانند Pepe به وجود آمده است!

شیبا اینو نسبت به پایین ترین سطح اخیر خود ۳۰ درصد افزایش داشته است و اکنون با قیمت ۰.۰۰۰۰۳ دلار معامله می شود. احساسات مثبت بازار و فهرست شدن در Bitcoin.com.au باعث این بهبود شده است. اگر این روند ادامه پیدا کند، SHIB می تواند ۰.۰۰۰۰۳۸ دلار را هدف قرار دهد.

منبع:کوین گیپ
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *