بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در هفته آینده +تحلیل

۰۵ آذر ۱۴۰۲
بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در هفته آینده

با وجود فراز و نشیب های این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد مسیر برای بازیابی قیمت ها هموار شده است و اکثر آلت کوین ها ساختارهای صعودی تشکیل داده اند.

در هفته ای که گذشت، دعوای حقوقی بایننس و در نتیجه آن استعفای چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس تاثیر منفی بر کلیت بازار گذاشت. اما برخی ارزهای دیجیتال در همین شرایط هم نشانه هایی از احتمال رشد خود را بروز دادند. DYDX، APE و INJ از جمله این ارزها بودند که مقاومت کردند و ساختارهای صعودی جالب توجهی را تشکیل دادند که حاکی از احتمال ریباند قدرتمند قیمت آنها است.

تحلیل قیمت DYDX

سیر روند حرکت قیمت DYDX از نیمه اکتبر صعودی بوده است با رشد شایان توجه ۱۴۶ درصدی، قیمت از کف ۱.۷۶ دلار به سقف ۴.۳۵۵ دلار رسیده است. با این حال، اخیرا تغییر احساسات بازار موجب پولبک ۳۴.۵ درصدی شده و قیمت را تا سطح ۳ دلار پایین کشیده است.

نمودار یک روزه قیمت DYDX / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

با وجود این، قیمت بالاتر از سطح ۵۰ درصد ریتریسمنت فیبوناچی قرار دارد که سلامت این پولبک و احتمال رشد بیشتر را نشان می دهد. نشانه هایی از بازگشت مومنتوم صعودی دیده می شود و الگوی کف گرد (کاسه) هم که یک الگوی تغییر روند است به وجود آمده است. این نشان می دهد قیمت می تواند با یک رالی تا خط گردن الگو در ۷.۱۷ دلار پیشروی کند.

تحلیل قیمت ایپ کوین

مومنتوم قیمت ایپ کوین از نیمه اکتبر مثبت شده است. قیمت در ۱۰ اکتبر از ۱.۰۲ دلار شروع به افزایش نموده و با رشد ۶۵ درصدی به قیمت فعلی در ۱.۷۲ دلار رسیده است.

نمودار یک روزه قیمت ایپ کوین/ تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

این افزایش الگوی فنجان و دسته را در نمودار روزانه تشکیل داده که نشانگر تغییر روند صعودی است. با رشد قیمت در ۲۵ نوامبر، مقاومت خط گردن این الگو شکسته شد. پس از این قیمت می تواند به سیر صعودی خود ادامه دهد. اگر این اتفاق بیفتد ممکن است ایپ کوین با ۲۲ درصد رشد به آستانه ۲.۱۱ دلار برسد.

تحلیل قیمت اینجکتیو

قیمت اینجکتیو در چند هفته گذشته و عدم قطعیت بازار، رفتار حاشیه ای داشته است. این دوره تقویت، نشانه ضعف خریداران یا فروشندگان نیست.

با این حال، تحلیل میهن سیگنال نشان می دهد در تایم فریم روزانه این بخشی از الگوی ادامه دهنده صعودی است یعنی الگوی پرچم است. هم اکنون قیمت INJ با افت ۲.۴۸ درصدی در محدوده ۶.۷ دلار قرار گرفته که نتیجه بازگشت از خط روند بالایی پرچم است.

نمودار یک روزه قیمت اینجکتیو پروتکل/ تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

تا زمانی که این الگو برجا باشد، قیمت به تقویت خود ادامه خواهد داد و احتمالا شیب نزولی خواهد گرفت. نزدیک شدن دو خط روند پرچم حاکی از آن است که احتمال شکسته شدن خط بالایی وجود دارد و این می تواند مومنتوم صعودی را افزایش دهد.

پس از بریک اوت از این الگو، اینجکتیو هدف ۲۰ دلار را در پیش خواهد داشت. در صورت ادامه صعود، هدف ۲۸ دلار هم در کوتاه مدت خارج از دسترس نخواهد بود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در هفته آینده +تحلیل» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptosheadlines
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *