هنریک زبرگ پیش بینی کرد که فصل آلت کوین نزدیک است!

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
هنریک زبرگ پیش بینی کرد که فصل آلت کوین نزدیک است!

هنریک زبرگ، اقتصاددان، تاجر و تحلیلگر باتجربه ارزهای دیجیتال، مطمئن است که «فصل آلت کوین» به طور قطع آغاز شده است. وی تاکید کرد با وجود کاهش دو رقمی قیمت برخی از ارزهای دیجیتال در هفت روز گذشته، «فصل آلت کوین» هنوز برقرار است.

هنریک زبرگ می گوید ما به فصل آلت کوین نزدیک شده ایم

طبق بیانیه ای که زبرگ در توییتر به اشتراک گذاشت، خرس ها نباید در این روزها خیلی مایوس شوند. وی گفت در حال حاضر خبری از سقوط بزرگ بازار نیست. در عوض، باید شرایط را برای شروع «فصل آلت کوین» مهیا کنیم.

زبرگ معتقد است «تحلیل مومنتوم» بهترین شاخص برای «فصل آلت کوین» است که در راه است. به این ترتیب، قبل از رکود شدید بازار، ممکن است یک فصل واقعی آلتکوین فرا برسد.

طی هفته اخیر، ۸ مورد از ۱۰ آلت کوین برتر بر اساس ارزش بازار شاهد زیان دو رقمی بودند. بایننس کوین قوی ترین عملکرد را دارد زیرا سقف آن تنها ۱.۵٪ کاهش یافت.

کاردانو و پالیگان بیشترین آسیب را متحمل شدند: آنها به ترتیب ۱۴.۱% و ۱۳.۸% از دست دادند.

تسلط بیت کوین در آوریل به بالاترین حد چند ماهه رسید

طبق گزارشات قبلی U.Today، برخی از بزرگترین فصول آلتکوین در گذشته با تجمع میم کوین ها پیش از آن برگزار شد. در هفته‌ های اخیر، برخی از ارزهای دیجتال مانند پپه و ArbDoge AI، دستاوردهای عظیمی را ثبت کردند.

برخی از این کریپتوها دارای پرچم ‌های قرمز زیادی هستند: عرضه آنها توسط نهنگ‌ ها کنترل می‌ شود و صاحبان قرارداد می ‌توانند داوطلبانه دارندگان را در لیست سیاه قرار دهند.

هنریک زبرگ تنها سخنران «فصل آلت‌کوین» نیست. کارآفرین و سرمایه گذار کهنه کار ارزهای دیجیتال، آرتور هیز که یکی از بنیانگذاران BitMEX است، در ۱۴ آوریل ۲۰۲۳ فصل آلت کوین ها را اعلام کرد.

در عین حال، وضعیت بیت کوین در درازمدت از برخی آلتکوین های اصلی بهتر است. طبق اخبار میهن سیگنال، در اواسط آوریل، تسلط آن تقریباً به ۵۰٪ رسید که بالاترین سطح از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ است.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *