کاردانو ولنتاین امسال از یک به روزرسانی جدید رونمایی می کند

۲۴ بهمن ۱۴۰۱
هدیه روز ولنتاین کاردانو به اعضای جامعه با بروز رسانی جدید

کاردانو امسال با سورپرایز ولنتاین می آید. ولنتاین امسال جامعه Cardano به دلایل خاصی بسیار هیجان زده است. بر اساس گزارشات cryptoglobe، ارتقای جدیدی تحت عنوان (SECP) که بسیار مورد انتظار جامعه است، در ولنتاین انجام می شود. این ارتقای جدید قرار است مجموعه ای از نوآوری ها و پیشرفت های جدید را در شبکه Cardano به ارمغان بیاورد.

کاردانو که یکی از پیشروترین پلتفرم های بلاک چین در جهان است، همیشه بر امنیت و قابلیت همکاری تاکید زیادی دارد. ارتقایی که در روز ولنتاین صورت می گیرد، برای تقویت بیشتر این ویژگی‌ ها راه اندازی می شود. به ‌ویژه در این به روزرسانی توسعه DApp (برنامه غیر متمرکز) بین شبکه ای با پلوتوس انجام می شود. این ویژگی به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کنند. در این برنامه ها آنها می توانند به طور ایمن با سایر شبکه های ارز دیجیتال تعامل داشته باشند. همچنین آنها می‌ توانند به فرصت های جدیدی برای نوآوری و رشد کمک کنند.

شرکت فناوری بلاک چین (IOG) که مسئولیت توسعه کاردانو  ($ADA) را بر عهده دارد، در ۸ فوریه ۲۰۲۳ توییتی منتشر کرد. براساس این توییت قرار است به روزرسانی ولنتاین در ۱۴ فوریه ۲۰۲۳ در شبکه اصلی منتشر شود. بنیاد کاردانو و IOG از نزدیک با صرافی‌ ها، اپراتورهای استخر و توسعه‌دهندگان DApp همکاری می ‌کنند. این همکاری به دلیل این است که از انتقال راحت به ارتقای جدید اطمینان حاصل کنند.

منبع:کریپتو گلوب
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • مرسی از مقاله خوبیتون، پس تو این بروکر کاربران به راحتی قادرند از امکانات امارکتس، بدون تغییر آی پی و یا استفاده از فیلترشکن استفاده نمایند. درسته؟

  • بازی غیرمتمرکز بلاک چینی asid online وب ۳ را از قلم انداختید ! به نظرم درآمد زایی گیمرهای واقعی و تخصصی با بازی هایی که قراردادهوشمند دارند و خودکار هستن تضمین میشه.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *