ارزدیجیتال ولت اینو (Volt Inu) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت ارز VOLT

۲۳ فروردین ۱۴۰۲
ارزدیجیتال ولت اینو (Volt Inu) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت ارز VOLT

Volt Inu یا ارز volt یک توکن کاهش دهنده تورم است که با به کارگیری تکنیک‌های کاهش تورم و از طریق ایجاد درآمد اضافی رشد می‌کند. علاوه بر جریان‌های درآمدی کلاسیک مانند فروش NFT، سهامداری استیبل کوین، معامله آلت ‌کوین‌های بزرگ و متوسط، راه اندازی مزارع بازدهی و…، VOLT درآمد غیرفعالی ایجاد می‌کند که از طریق NFTهایی که بین دارندگان برتر توزیع می‌شود تامین خواهد شد.

ارزدیجیتال ولت (volt) چیست؟

رمزارزهای موجود در بازار ارزهای دیجیتال ویژگی‌های مختلفی دارند. برخی از آنها مانند بیت کوین دارای عرضه ثابتی هستند اما عرضه کل برای برخی محدود نیست. Volt Inu V2 یک توکن کاهش دهنده تورم است که بر روی زنجیره اتریوم ساخته شده است. این توکن با استفاده از تکنیک‌های متعدد کاهش تورم و ایجاد درآمد اضافی فعالیت می‌کند. هدف اصلی توکن volt ارائه یک محصول DeFi یک مرحله‌ای و بازگشت سود به توکن بومی ‌برای حمایت از هدف کاهش تورم است.

این توکن در بخش‌های متعددی مانند NFT، آلت‌ کوین‌ها، استیبل‌کوین‌ها، farming و غیره سرمایه‌ گذاری می‌شود. از آنجایی که ولت یک دارایی کاهش ‌دهنده تورم است، سود حاصل از سرمایه‌ گذاری، برای بازخرید توکن‌های VOLT و سوزاندن آنها استفاده می‌شود.

ارز volt در ابتدا در زنجیره اتریوم راه اندازی شد و ۱۰۰٪ از عرضه آن به نقدینگی Uniswap اختصاص یافت. مکانیسم سوزاندن برای محافظت از زنجیره در برابر حملات پل همراه با بهبود ارزش توکن برای دارندگان معرفی شد.

Volt INU هم روی زنجیره هوشمند اتریوم و هم روی زنجیره بایننس کار می‌کند. اما نحوه عملکرد آن روی این دو شبکه متفاوت است. کاربرانی که نقدینگی را در شبکه اتریوم ارائه می‌کنند، واجد شرایط دریافت ۱% پاداش برای افزودن VOLT به کیف پول خود و ۲% برای ارائه نقدینگی هستند. تقریباً ۲٪ از توکن‌ها به طور خودکار برای همان تراکنش‌ها سوزانده می‌شوند، در حالی که ۴٪ برای بازاریابی و توسعه تخصیص داده خواهند شد و ۴٪ به خزانه بازگردانده می‌شوند و با خرید مجدد توکن‌ها به مکانیسم سوزاندن کمک می‌کنند.

علاوه بر این، در زنجیره هوشمند بایننس، پاداش اضافه کردن VOLT به کیف پول آنها ۱٪ است. نزدیک به ۲ درصد از نقدینگی به مکانیسم انتقال و سوزاندن اختصاص می‌یابد و ۴ درصد از توکن‌ها به طور خودکار سوزانده می‌شوند. در همین حال، ۴ درصد از توکن‌ها به بازاریابی و توسعه شبکه اختصاص داده می‌شود و همان سهم به خزانه باز می‌گردد.

ویژگی‌های منحصربه فرد ارز ولت (volt) کدامند؟

  • ارز VOLT برای ایجاد درآمد غیرفعال برای همه دارندگان از طریق تقسیم NFT و کسب گره طراحی شده است. هدف از این کار ایجاد درآمد ثابتی است که به شبکه بازگردانده می‌شود. یک سیستم رتبه و پاداش وجود دارد که در آن دارندگان می‌توانند با تکمیل وظایف هفتگی خود واجد شرایط دریافت پاداش شوند و توکن‌ها را بسوزانند.
  • اکوسیستم ولت به چندین سیستم NFT متصل می‌شود و ممکن است مکانیسم‌هایی را اجرا کند که توکن و پروژه‌های NFT را به هم متصل می‌کند. Volts’ ۲D Racer، یک بازی آنلاین مبتنی بر مرورگر، با انجام بازی‌های آنلاین و پروژه‌های بازی برای کسب درآمد، بر اساس شایستگی جایگاهشان در تابلوی امتیازات، جوایزی را در قالب توکن‌های VOLT ارائه می‌کند.
  • VOLT می‌تواند از طریق تقسیم NFT و کسب گره‌ها، درآمد غیرفعال برای همه دارندگان تولید کند. این به تولید درآمد مداوم اجازه می‌دهد، درآمدی که به VOLT بازگردانده می‌شود. در این میان یک سیستم رتبه ‌بندی و پاداش پیاده‌سازی شده است که در آن دارندگان توکن‌های VOLT می‌توانند VOLT را بسوزانند و وظایف هفتگی را تکمیل کنند تا میزان قرار گرفتن در معرض VOLT و کیفیت پاداش‌ها را افزایش دهند.
  • اکوسیستم Volt Inu V2 با اتصال به چندین سیستم NFT قصد دارد مکانیسم‌های اتصال بین این توکن و NFT را پیاده ‌سازی کند. بدین ترتیب دارندگان NFT امکان خرید VOLT با قیمت تخفیف ‌خورده و دسترسی انحصاری به لان‌پد و ویژگی‌های آینده را دارند. Volt Inu 2D Racers یک بازی آنلاین مبتنی بر مرورگر است که در آن کاربران می‌توانند از مسابقه‌های رایگان لذت ببرند و با توجه به شایستگی خود امتیاز کسب کنند.

بهترین کیف پول های ارز ولت (volt) کدامند؟

بهترین کیف پول های ارز ولت (volt) کدامند؟

کیف پول های ارز ولت – عکس از سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap)

ارز volt را می‌توانید در انواع کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری ذخیره کنید. چند نمونه از کیف پول‌های نرم افزاری شامل تراست والت، متامسک و کوین بیس است. حال اگر به استفاده از کیف پول سخت افزاری علاقه دارید می‌توانید از لجر استفاده کنید و دارایی خود را در مکانی امن نگه دارید.

ارز ولت (volt) را از کدام صرافی ها بخریم؟

ارز ولت (volt) را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های ارز ولت – عکس از سایت کوین مارکت کپ

صرافی های خارجی که ارز ولت را دارند عبارتند از:

صرافی های ایرانی که ارز ولت را دارند عبارتند از:

آیا ارز ولت (volt) برای سرمایه گذاری خوب است یا خیر؟

آیا ارز ولت (volt) برای سرمایه گذاری خوب است یا خیر؟

روند قیمتی ارز ولت – عکس از سایت کوین مارکت کپ

آینده Volt Inu V2 نیز مانند هر رمز ارز دیگری به عملکرد کلی صنعت کریپتو بستگی دارد. اگر وضعیت مساعد باشد می‌توان گفت ولت می‌توانید گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری محسوب شود اما در حالت کلی سرمایه گذاری در هر ارزدیجیتالی خطرات خاص خود را دارد.

انتظار می‌رود که ارزش Volt Inu V2 همچنان به رشد خود ادامه دهد، زیرا یک توکن کاهش دهنده تورم است به همین خاطر همواره تمایل به افزایش قیمت دارد. به هر حال ابتدا باید تحقیقات کاملی در مورد آن انجام دهید و سپس برای خرید و سرمایه گذاری اقدام نمایید.

پیش بینی قیمت ارز ولت (volt) از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۰

سال پیش بینی قیمت
۲۰۲۳ حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۶۹دلار، میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۷۵ دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۰۲۰۲دلار
۲۰۲۵ حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۰۳۴۲ دلار، میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۳۵۲دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۰۴۳۱ دلار
۲۰۲۷ حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۲۴ دلار، میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۴۴دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۵۴دلار
۲۰۲۹ حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵۰۱دلار، میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵۵۶دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۱۸۳۴دلار
۲۰۳۰ حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۲۱۷۶دلار، میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲۳۸دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵۸۶ دلار

منابع:

https://coinmarketcap.com/currencies/volt-inu-v2/

https://coindcx.com/blog/listings/what-is-volt-inu-v2-token-how-to-buy-volt-in-india/#:~:text=Volt%20Inu%20V2%20is%20a,to%20support%20the%20deflationary%20purpose.

https://blog.mexc.com/what-is-volt-inu-v2-volt/

https://priceprediction.net/en/price-prediction/volt-inu-v2

https://www.coincarp.com/currencies/volt-inu-v2/wallets/

نظرتان را درباره‌ی مقاله «ارزدیجیتال ولت اینو (Volt Inu) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت ارز VOLT» با ما درمیان بگذارید.

6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *