شیبا اینو یا دوج کوین؟ کدام یک در سال ۲۰۲۳ بهتر عمل خواهد کرد؟ ChatGPT پاسخ می دهد

۰۴ مهر ۱۴۰۲
شیبا اینو یا دوج کوین؟ کدام یک در سال 2023 بهتر عمل خواهد کرد؟ ChatGPT پاسخ می دهد

شیبا اینو یک ارز دیجیتال محبوب است که در سال ۲۰۲۱ روند صعودی قابل توجهی را تجربه کرد. ابن میم کوین جایگاه خود را به عنوان یکی از ۲۰ آلتکوین برتر از نظر ارزش بازار حفظ کرده است. شیب با دوج کوین رقابت می کند و به همین دلیل در جامعه کریپتو لقب دوج کیلر یا قاتل دوج کوین گرفته است.

از نظر عملکرد، Dogecoin در سال گذشته نسبتاً ثابت باقی ماند در حالی که Shiba Inu کاهش ۳۴ درصدی را تجربه کرد. شیبا اینو علیرغم تلاش جدی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، زمانی که به بالاترین سطح محلی در حدود ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار رسید، نتوانست آن را حفظ کند.

طبق پیش بینی ChatGPT، درباره اینکه کدام یک از این دو کریپتو عملکرد بهتری خواهند داشت، چندین فاکتور در نظر گرفته می شود. این عوامل شامل: فعالیت تجاری، رویدادهای خارجی، حمایت جامعه، شرایط کلی بازار ارزهای دیجیتال و پیشرفت های فنی در رادار است.

به نقل از cryptopotato، بهبود یا به ‌روزرسانی فناوری یک ارز دیجیتال بر چشم‌انداز بلندمدت و پتانسیل قیمت آن تأثیر مثبت می گذارد.

براساس این فاکتورها شیبا اینو اخیراً کاملاً فعال بوده است. این تیم اخیراً شیباریوم را که یک شبکه لایه دو است برای گسترش اکوسیستم خود طراحی و راه اندازی کرد.

منبع:cryptopotato
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *