آیا پرونده ورشکستگی بعدی مربوط به صرافی جمینی است؟

۰۳ بهمن ۱۴۰۱
آیا پرونده ورشکستگی بعدی مربوط به صرافی جمینی است؟

صرافی جمینی پس از اخراج تعداد زیادی از کسب و کارهای ارز دیجیتال، به دلیل عدم ثبات در بازار تعدادی از نیروی کار خود را نیز اخراج می کند.

طبق یادداشتی که رسانه ‌ها به آن دسترسی پیدا کردند، صرافی ارزهای دیجیتال جمینی قصد دارد ۱۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کند. این اخراج ها پس از آن اتفاق می افتد که مشتریان این صرافی تحت تأثیر ورشکستگی جنسیس کپیتال به دلیل سقوط FTX قرار گرفتند.

این بار صرافی جمینی حداقل دور سوم اخراج کارکنان را در طی هشت ماه گذشته اجرا کرد. روز دوشنبه، کامرون وینکلووس، مدیرعامل جمینی، پیامی را در اسلک ارسال کرد. او در این یادداشت کارکنانی که در داخل به آنها “فضانورد” می گویند را از آخرین دور اخراج ها مطلع کرد.

جمینی و جنسیس از فوریه ۲۰۲۱ با یکدیگر همکاری می کردند. این همکاری به این دلیل بود که Gemini Earn، با بازده بالا را به عنوان مدرکی از پیوندهای محکم صرافی با جنسیس بیمار ارائه دهند. در ابتدای این ماه بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی علیه این صرافی جمینی و جنسیس تنظیم کرد. این کمیسیون ادعا کرد که آنها اوراق بهادار ثبت نشده را از طریق پلتفرم Gemini Earn به فعالان بازار فروختند.

بر اساس این گزارش، مشتریان Gemini Earn در اسناد ورشکستگی به عنوان بزرگترین طلبکار بدون وثیقه جنسیس با ادعای بیش از ۷۶۵ میلیون دلار شناسایی شدند.

صرافی جمینی و دیگر شرکتهای ورشکسته در زمستان کریپتو

طی چند هفته گذشته، تعدادی از شرکت‌ های برجسته ارزهای دیجیتال، مانند Coinbase، Crypto.com، Blockchain.com و ConsenSys، نیروی کار خود را به دلیل زمستان فعلی ارزهای دیجیتال تعدیل کردند. صرافی جمینی قبلا در ماه جولای تعداد کارمندان بیشتری را اخراج کرده بود. قبل از آن هم ۱۰ درصد از نیروی کار خود را در ماه ژوئن تعدیل کرده بود. بر اساس اطلاعات اخیر میهن سیگنال، تعداد افراد جمینی از ۱۱۰۰ نفر در ابتدای سال ۲۰۲۲ به چیزی بین ۶۵۰ تا ۷۰۰ نفر در پایان سال ۲۰۲۲ کاهش یافت.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *