بایننس با ۱ میلیارد دلار پول نقد از بانک ها سهام می خرد

۱۲ آبان ۱۴۰۱
بایننس با 1 میلیارد دلار پول نقد از بانک ها سهام می خرد

زمستان کریپتو ۲۰۲۲ برای برخی از شرکت های ارز دیجیتال معروف بی رحمانه بوده است. با این حال، زمان خوبی برای غول هایی مانند بایننس و FTX بوده تا سهام شرکت هایی را نقدا بخرند و به خود اضافه کنند.

صرافی کریپتو Binance اعلام کرد که مایل است در سال جاری یک میلیارد دلار برای برخی خریدهای کلیدی در بازار هزینه کند. بایننس اکنون به دنبال خرید سهام از بانک هاست تا شکاف مالی سنتی و صنعت کریپتو را پر کند.

طبق نظرات CZ بازارهای مالی سنتی و ارزهای دیجیتال هر روز به هم مرتبط می شوند. در نتیجه، اگر این دو وجه به جای رقابت، با هم همکاری کنند، عالی خواهد شد. برخی از بزرگترین موسسات مالی مانند بلک راک و گلدمن ساکس در حال حاضر بیشتر به سمت بازار ارزهای دیجیتال پیش می روند.

علیرغم زمستان کریپتو در سال جاری، بلک راک تصمیم گرفت در آگوست ۲۰۲۲ به کوین بیس بپیوندد. به این ترتیب مشتریان اصلی بلک راک برای قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال قیمت گذاری می شوند.

بایننس در حال گسترش ردپای خود

رئیس بایننس گفت که آنها آماده خرید جزئی و همچنین کامل هستند. او این را فرصتی برای افزایش قیمت سهام این صرافی در بانک  پس از امضای قرارداد سرمایه گذاری می‌ داند.

ژائو همچنین یکی از سرمایه گذاران توییتر است. او در قرارداد اخیرش در توییتر، ۵۰۰ میلیون دلار به ایلان ماسک پیشنهاد داده است. او همچنین ابراز تمایل کرد در صورت توافق ایلان ماسک، به هیئت مدیره توییتر بپیوندد. علاوه بر این، بایننس همچنین مایل به ارائه راه حل های مبتنی بر بلاک چین برای مقابله با مشکل ربات ها در توییتر است.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
1 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *