درخواست تجدید نظر SEC جامعه XRP ریپل را در بهت فرو برد!

۲۰ مرداد ۱۴۰۲
درخواست تجدید نظر SEC جامعه XRP ریپل در بهت فرو برد!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست تجدیدنظر موقت در مبارزه قانونی خود علیه ریپل لبز مطرح کرده است. این درخواست در مورد این است که آیا XRP اوراق بهادار است یا خیر.

این رویداد پس از حکم قاضی مبنی بر اینکه XRP در صورتی که به سرمایه گذاران نهادی فروخته شود اوراق بهادار است، صورت گرفت. درخواست تجدیدنظر موقت، درخواستی است از دادگاه بالاتر برای تجدید نظر در مورد تصمیم خاصی که توسط دادگاه پایین ‌تر قبل از پایان کل پرونده گرفته شده، صادر می ‌شود.

درخواست تجدید نظری که پس از خاتمه پرونده تسلیم شود، درخواستی غیرمعمول است. با این حال در صورتی که درخواست مورد نظر در رابطه با مسئله مهمی باشد، می توان آن را به جریان انداخت. محاکمه هیئت منصفه این پرونده همچنان معلق است که برای سال ۲۰۲۴ تعیین شده است.

درخواست تجدیدنظر SEC پس از ماجرای پیروزی ریپل، بر اتهامات خاص علیه ریپل و مدیران آن متمرکز است، نه فروش XRP در صرافی ها. کمیسیون SEC همچنین درخواست کرد تا قبل از تصمیم گیری در مورد تجدید نظر، سایر بخش های حکم قاضی اجرا نشود.

به نقل از zycrypto، قیمت XRP در ۲۴ ساعت گذشته و نسبت به هفته گذشته اندکی کاهش یافته است.

منبع:zycrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

 • فوق العاده بودیه خسته نباشیدمیگم بااین مقاله مفیدتون

 • در دنیایی که مرزها به دستان خیال می‌پیوندند، دعوتی دلنشین و نامأنوس به سفری بی‌مانند با نام متاورس ملی به گوش ایرانیان می‌رسد. این دنیای مجازی، با زیبایی و اصالتی بی‌بدیل، هر کسی که از گوشی، تبلت، کامپیوتر یا حتی هدست واقعیت مجازی بهره می‌برد، را به دنیایی از تجربه‌های جدید و دست‌نخورده می‌کشاند.

  در این سرزمین پر از نوآوری و ارتباطات پیشرفته، بین ایرانیان پلی از ارتباطات نو تشکیل شده و تعاملات به سطحی تازه و متفاوت رسیده است. جوانان با ابتکار و خلاقیت خود، طرح‌های جدید و بی‌بدیل را در “متاورس ملی” رسم می‌کنند و این دنیای مجازی را به یک فضای پویا و پر از فرصت تبدیل می‌کنند.

  همچنین، جذابیت اصلی این داستان در توانایی ورود به دنیاهای سه‌بعدی است. از نمایشگاه‌ها و کنسرت‌ها تا تالارها و تجربیات طبیعی، همه با کیفیت و واقعیت در دسترس همگان قرار دارند. یک کلیک کوچک، شما را به دنیایی از تجربه‌های جدید و هیجان‌انگیز می‌برد.

  در این دنیای جذاب و گوناگون، فرصتی برای خرید زمین‌های مجازی با هزینه کم فراهم شده است. با ورود به “متاورس ملی”، شما قادر به سرمایه‌گذاری در مناطق خیالی و دلنشین خواهید بود و به اجرای طرح‌های خلاقانه‌تان بپردازید.

  آیا به تجربه‌ای بی‌نظیر در دنیای مجازی علاقه دارید؟ آیا حس کنجکاوی و هیجان برای کشف دنیاهای نو را در خود احساس می‌کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، عبارت “متاورس ملی” را در موتور جستجوی گوگل تایپ کنید و با ورود به این دنیای جذاب، تجربه‌های جدید و شگفت‌انگیزی را تجربه کنید. این محتوا همچنین با عبارت “ورود به متاورس” بهینه‌سازی شده است تا شما با هیجان و اشتیاق به اکتشاف این دنیای منحصربه‌فرد بپردازید.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *