تحلیل قیمت ریپل: بازگشت خرس ها | ۱ شهریور

۰۱ شهریور ۱۴۰۲
همه نگاه ها به فعالیت های نهنگ های ریپل دوخته شده است!

قیمت ریپل در ۲۱ آگوست افزایش فعالیت های اجتماعی را شاهد بود، با افزایش درگیری اجتماعی قیمت هم تا مقاومت ۰.۵۶ دلار افزایش یافت. با این حال، این رشد دوام زیادی نداشت و XRP در چند ساعت بعد به ۰.۵ دلار تنزل پیدا کرد.

با وجود این افت، همه چیز ناامیدکننده نبود. جمع آوری توکن ها توسط نهنگ ها در قیمت ۰.۵ دلار افزایش یافت که احتمال بازیابی را نشان می دهد. از نظر پرایس اکشن، پیشرفت خاصی ثبت نشده است.

نمودار 12 ساعته قیمت ریپل / تتر

نمودار ۱۲ ساعته قیمت ریپل / تتر. نمودار ۱۲ ساعته قیمت ریپل / تتر

در ۱۳ ژوئن نمودار ۱۲ ساعته گسترش یک اوردر بلاک نزولی را نشان می دهد. در دو روز گذشته منطقه ۰.۵۶ دلار یک بار دیگر به عنوان مقاومت تست شده است.

بر اساس تحلیل میهن سیگنال، قیمت ریپل از آن زمان به ۰.۵۱۷ دلار افت کرده است. اندیکاتور OBV ریکاوری را نشان نمی دهد  بلکه گویای ادامه فشار فروش قوی در بازار است. RSI پایین تر از سطح خنثی و در سطح ۲۹.۵ است که مومنتوم نزولی شدید را نشان می دهد.

ساختار بازار از ۲۴ جولای نزولی بوده است. در ۳ هفته گذشته ریپل سطوح مهم حمایتی را از دست داده و آنها را به عنوان مقاومت تست کرده است. سطوح ریتریسمنت فیبوناچی (زرد) که بر اساس رالی ماه جولای رسم شده اند نشان می دهند خریداران نتوانسته اند سطح ۷۸.۶ درصد را در ۰.۵۶ دلار حفظ کنند.

این یعنی حرکت نزولی تا سطح ۲۳.۶ درصد محتمل ترین پیش بینی است. اما در صورتی که ریپل بتواند به بالای مقاومت ۰.۵۷ دلار بازگردد این پیش بینی نزولی خنثی خواهد شد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت ریپل: بازگشت خرس ها | ۱ شهریور» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *