آیا پامپ ۱۰۰ درصدی ریپل خساراتش را جبران می کند؟

۲۴ تیر ۱۴۰۲
آیا پامپ ۱۰۰ درصدی ریپل خساراتش را جبران می کند؟

این روزها در بازار ارز دیجیتال همه جا سخن از ریپل و برد آن در نبرد حقوقی اش با SEC‌ است. قیمت توکن XRP این شرکت به طور شگفت انگیزی پس رای دادگاه مبنی بر اینکه این توکن اوراق بهادار نیست، افزایش یافت. این توکن در یک نقطه به میزان قابل توجه ۱۰۰٪ افزایش یافت.

با این حال، با وجود این جهش فوری قیمت، عملکرد بلندمدت XRP همچنان یک نگرانی برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. این ارز دیجیتال همچنان بیش از ۹۰ درصد در مقابل بیت کوین و ۶۰ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است. این به این معنی است که توکن همچنان بر مقیاس بازیابی مورد نیاز برای بازگشت به موقعیت های قبلی خود تلاش می کند. در حقیقت پامپ دو رقمی مطمئناً سر و صدای مثبتی در مورد XRP ایجاد کرد. با این حال واقعیت این است که این افزایش خسارات قابل توجه سالهای گذشته ریپل را به سختی جبران می کند.

به نقل از یوتودی، حکم دادگاه بدون شک یک نقطه عطف مهم برای Ripple است. این حکم به طور بالقوه می تواند بازی را برای XRP تغییر دهد. اگر این پیروزی قانونی بتواند علاقه خرید پایدار را در سرمایه گذاران نهادی تحریک کند، ممکن است زمینه را برای افزایش ارزش بلندمدت XRP فراهم کند.

سرمایه گذاران ریپل محتاط باشند

با این حال، به توصیه میهن سیگنال، علاقمندان به سرمایه گذاری در این توکن باید احتیاط کنند. بازار ارزهای دیجیتال سرشار از نوساناتی است که غیر قابل پیش بینی هستند. در حالی که اخبار مثبت می توانند باعث افزایش سریع قیمت ها شوند، می توانند به همان سرعت نیز معکوس شوند. علاوه بر این، توجه به این نکته مهم است که این حکم لزوماً به چراغ سبز برای همه عملیات ریپل تبدیل نمی شود. این حکم فعلا فقط نشان می دهد که XRP اوراق بهادار نیست.

 

منبع: یوتودی

3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *