شیبا اینو به انتقال ۲۷۰ میلیارد شیب به صرافی ها واکنش داد

۱۴ بهمن ۱۴۰۱
شیبا اینو به انتقال ۲۷۰ میلیارد شیب به صرافی ها واکنش داد

شیبا اینو به انتقال ۲۷۰ میلیارد SHIB توسط کارگزار ورشکسته به صرافی ها واکنش نشان داد. این انتقال عظیم قیمت این ارز دیجیتال را کاهش داد.

به گزارش PeckShieldAlert، در روز پیش حدود ۹.۶ میلیون دلار ارز دیجیتال به صرافی منتقل شد. این رقم از حساب‌های کارگزار ارز دیجیتال ورشکسته آمریکای شمالی Voyager (VGX) به صرافی‌های متمرکز منتقل شدند. حدود یک سوم این ارزهای دیجیتال توکن ‌های شیبا اینو،  (۲۷۰ میلیارد SHIB) بود. مقصد این ارزهای دیجیتالی که منتقل شدند، صرافی های کوین بیس، کراکن و بایننس آمریکا بود.

وویجر یکی از بزرگترین دارندگان توکن شیبا اینو است. یکی از حساب‌ های آن دارای ۶.۸ تریلیون SHIB، معادل ۸۱.۸ میلیون دلار است و شامل ۱.۲۳ درصد از عرضه توکن در گردش می ‌شود. بنابراین، کارگزار ارزهای دیجیتال ورشکسته در فهرست برترین دارندگان SHIB در رده هجدهم قرار دارد.

در پاسخ به این فروش هنگفت ۳ میلیون دلاری، توکن شیبا اینو ۱.۹۱ درصد کاهش یافت. با این حال، SHIB از آغاز روز وارد معاملات جدیدی در بازار کریپتو شد و همچنان در منطقه سبز معامله می‌ شود.

فروش دارایی های وایجر، بزرگترین کارگزاز شیبا اینو

به عنوان یادآوری، بایننس ایالات متحده قبلاً به خرید دارایی های این کارگزار ارز دیجیتال ورشکسته علاقه نشان داده بود. طبق گزارشات میهن سیگنال، جلسه نهایی در مورد خرید در اوایل ماه مارس برگزار می شود. در آن زمان قرار است قیمت گذاری دارایی ها انجام شود. اگر قیمت بازار تا تاریخ ارزیابی مجدد بیشتر از ۱۸ دسامبر باشد، سطح بازگرداندن وجوه مسدودی به کاربران از ۵۱ درصد فراتر خواهد رفت.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *