۴ ارز دیجیتال زیر ۱ دلار برای خرید در هفته آینده

۲۸ بهمن ۱۴۰۲
4 ارز دیجیتال زیر 1 دلار برای خرید در هفته آینده

معامله گران خبره مشتاقانه منتظر افزایش ارزش آلتکوین ها هستند که ممکن است به زودی اتفاق بیفتد. فینبولد چهار ارز دیجیتال زیر ۱ دلار را برای خرید در هفته آینده انتخاب کرده است تا از سرمایه گذاران مشتاق از فرصت سرمایه گذاری در آنها استفاده کنند.

به دلیل عرضه های دلخواه در بازار، ارزش ارز دیجیتال بهتر است با ارزش بازار به جای قیمت واحد اندازه گیری شود. این درک در ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری مهم است.

۱. رادیکس (XRD) یک توکن بلاک چین DeFi امیدوارکننده با قیمت ۰.۰۴۲ دلار با ارزش بازار زیر ۵۰۰ میلیون دلار است که به طور بالقوه در سال ۲۰۲۴ به یک میلیارد دلار می رسد.

۲. الگوراند (ALGO) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال با ارزش پایین است که ارزش آن ۱.۵۷ میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال روند مثبتی دارد و هدف آن مقاومت قیمتی قابل توجه در ۰.۲۴ دلار است.

۳. وی چین (VET) پتانسیل رشد عظیم زیر ۱ دلار را با ارزش بازار ۳.۴۵ میلیارد دلار ارائه می دهد. تحلیلگران انتظار دارند در آینده نزدیک افزایش قابل توجهی برای VET وجود داشته باشد.

۴. کاردانو (ADA) یک پروژه با سابقه با قیمت ۰.۶۰ دلار با ارزش بازار بیش از ۲۰ میلیارد دلار است. ADA در اکوسیستم DeFi خود پیشرفت می کند و پتانسیل قابل توجهی برای رشد دارد.

بازار کریپتوکارنسی تحت فشارهای نظارتی قرار دارد و به شدت نوسان دارد. سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال زیر ۱ دلار از خطرات آن آگاه باشند.

منبع:فینبولد
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *