ورود
بازهم رشد 50 درصدی قیمت فانتوم

حتی از دسترس خارج شدن شبکه فانتوم هم نتوانسته جلوی افزایش قیمت ۳۰۰۰ درصدی این ارز از ابتدای سال جدید را بگیرد.

پلتفرم قرارداد هوشمند غیرمتمرکز فانتوم (FTM) امروز هم به رالی خود تا ۵۰ درصد دیگر ادامه داده است. این اتفاق در شرایطی رخ داده که شبکه فانتوم به طور موقت چند ساعت از دسترس خارج شده و بلاک چین آن به مدت ۷ ساعت بلاک جدیدی ایجاد نکرده است.

فانتوم در ژانویه در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار گرفته است. این ارز در پایان فوریه رکورد افزایش ۵۰۰۰ درصدی را ثبت کرده است. پس از آن رالی صعودی متوقف شده اما ارزش این ارز در مقابل دلار آمریکا نسبت به اول ژانویه ۳۴۳۴ درصد افزایش یافته است.

توقف کار بلاک چین به این دلیل اتفاق افتاد که دو نفر از تاییدکنندگان آن فعالیت هایشان را کند کردند. از آنجا که فانتوم یک بلاک چین اثبات سهام است در آن ۳۹ تاییدکننده از طرف سهام داران بر ایجاد بلاک ها نظارت می کنند. دو تایید کننده اعلام شده مسئول یک سوم از سهام فانتوم موجود بر روی شبکه بوده اند. با توقف کار آنها شبکه با مشکلاتی مواجه شده اما پس از هفت ساعت تیم توسعه دهنده با به کارگیری اقدامات موقت توانستند کاکرد شبکه را بالا برده و به حد طبیعی برسانند.

افزایش قیمت اخیر این ارز به علت توسعه های اخیر آن در زمینه تامین مالی غیرمتمرکز و ویژگی قابلیت همکاری بوده است. افزایش قیمت امروز فانتوم از ۰.۳۸ دلار به ۰.۵۸ دلار رشد ۵۴ درصدی قیمت تنها در یک روز را نشان می دهد.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *