ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

رقابت تنگاتنگ اولنچ و اتریوم

۰۸ بهمن ۱۴۰۰
رقابت تنگاتنگ اولنچ و اتریوم

حجم تراکنش‌ های شبکه اولنچ درحال عبور از اتریوم است.

به گزارش میهن سیگنال به تقل از یوتودى، حجم تراکنش هاى شبکه اولنچ بسیار نزدیک به حجم تراکنش هاى شبکه اتریوم میباشد و در حال عبور از آن است. گفتنی است شبکه اولنچ در طى چند ماه گذشته رشد بسیار چشمگیرى داشته است.

اولنچ رقیب اتریوم مى شود

براساس داده ‌های ارائه شده توسط مدیرعامل شبکه اولنچ، آوا لبز (Ava Labs)، پلتفرم قراردادهای هوشمند اولنچ (Avalanche) روز گذشته یعنى در تاریخ ٢۶ ژانویه، موفق به پردازش ۱.۱ میلیون تراکنش شده است.

به گفته اوا لبز، مدیرعامل این شبکه، این حجم از تراکنش هاى ثبت شده براى اولنچ، معادل ۹۶ درصد از بار تراکنش ‌های اتریوم بوده است. وی در ادامه اشاره کرد که میانگین کارمزد عملیات سواپ در اولنچ ۰.۲۳ دلار بوده درحالی که در شبکه اتریوم ۶۲ دلار میباشد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از شبکه DefiLlama، درحال حاضر اولنچ پنجمین پلتفرم بزرگ قراردادهای هوشمند با ۸.۱۷ میلیارد دلار ارزش سرمایه قفل شده (TVL) است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از پلتفرم مساری (Messari)، این بلاک چین در سه‌ ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ به‌ طور متوسط ۴۷۵,۰۰۰ تراکنش روزانه را پردازش کرده است، درحالی که در شبکه اتریوم، حجم تراکنش ها ، ۱.۲۵ میلیون تراکنش ثبت شده بود.

این شبکه در ادامه اظهار کرد که اولنچ در حال جذب کاربرانى است که به کارمزدهاى تراکنش هاى خود حساس اند.

بلاک چین اولنچ شبکه‌ای میان‌زنجیره‌ای و سازگار با اتریوم است؛ یعنی هر توکن و پروژه‌ای که در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند، می‌تواند به اکوسیستم اولنچ مهاجرت کند و با هزینه‌ای به مراتب کمتر، از قابلیت‌های مشابه بلاک چین اتریوم بهره‌ مند شود.

منبع:u.today.com
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *