بهترین بازارهای ان اف تی (NFT) در بلاک چین سولانا کدامند؟

۱۸ مهر ۱۴۰۱
بهترین بازارهای ان اف تی (NFT) در بلاک چین سولانا کدامند؟

سولانا یک شبکه بلاک چین هیجان انگیز است که هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد. در بلاک چین سولانا امکان ایجاد بازار NFT وجود دارد. در نتیجه، در کمتر از یک سال، فروش NFT در سولانا افزایش یافته و فرصت های متحول کننده ای برای هنرمندانی فراهم شده که آماده پذیرش تحول در نحوه مالکیت و توزیع هنر خود هستند.

NFT یک دارایی دیجیتالی است که می تواند مالکیت دیجیتالی دارایی های دیجیتالی مانند عکس، بازی های ویدئویی و زمین های مجازی را اثبات کند. فناوری بلاک چین، مانند اتریوم و سولانا برای ذخیره مالکیت دیجیتال استفاده می شود. حجم فروش NFT به ۲۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است که از ۲۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ بیشتر است. این افزایش چشمگیر در حجم فروش NFT موجب شده بسیاری از بازارهای محبوب NFT به جریان اصلی تبدیل شوند. با ما همراه باشید تا شما را با پنج مورد از بهترین بازارهای ان اف تی در سولانا آشنا کنیم.

چه ویژگی هایی بلاک چین سولانا را متمایز می کنند؟

سولانا یکی از سریع ترین، کم هزینه ترین و کاربرپسندترین بلاک چین های جهان است. در حالی که اتریوم اکنون از نظر حجم مبادلات در بازار پیشتاز است، هزینه های خدمات بالای آن به بلاک چین های بلندپروازانه ای مانند سولانا اجازه ظهور داده است. علاوه بر این، با انواع بازارهای سولانا می توانید NFTهای خود را بخرید، بفروشید و معامله کنید.

بازارهای ان اف تی در سولانا مزایایی دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است:

  • سرعت تراکنش بالا
  • رشد روزافزون شبکه سولانا
  • هزینه گس (هزینه انجام تراکنش) کمتر

۱.بازار ان اف تی Solsea

بازار ان اف تی Solsea

 

Solsea اولین بازار ان اف تی سولانا است. این بازار به عنوان یکی از بهترین بازارهای ان اف تی از هنرمندان در ساخت و خرید NFT ها حمایت می کند. علاوه بر این، سولسی NFTهایی را با رتبه بندی کمیاب و سازگاری NFT با توکن های SPL منتشر کرده است. با استفاده از عملکرد تقویم Solsea، هرگز نسخه های آینده پروژه ها را از دست نخواهید داد. بازارهای پایه، All.ART Circle و Meta Waifus از جمله NFT  های مجموعه Solsea هستند. Solsea’s First 100 اولین نمایشگاه هنر مجازی NFT در نوع خود است که پذیرندگان و سازندگان اولیه در آن حضور دارند.

Solsea می تواند رتبه کمیاب بودن را برای مجموعه های NFT تخمین بزند. زیرا سیستم ایجاد NFT داخلی آن دارای قابلیت مجوز دادن است. این بازار NFT همیشه با انتخاب های جدید به روز است و از طریق FXT-pay و Moonpay تامین مالی می شود.۳Solsea درصد کارمزد تراکنش دارد و حق امتیاز برای سازندگان در آن مانند سایر بازارها به سرعت پرداخت می شود.

۲. بازار ان اف تی Magic Eden

بازار ان اف تی Magic Eden

Magic Eden معروف ترین بازار ان اف تی سولانا است که می توانید در آن NFTها را تولید کنید، بفروشید و بخرید. آنها کارمزدی برای فهرست کردن دریافت نمی کنند اما کارمزد تراکنش در آن ۲ درصد است.

Magic Eden در حال حاضر تعداد محدودی پروژه را می پذیرد و تقریباً از تمام کیف پول های سولانا پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، سازندگان می توانند حق امتیاز خود را تعیین کنند و به محض انجام فروش، پول را دریافت کنند.

کالاها و خدمات Magic Eden Launchpad برای کمک به سازندگان در ایجاد مجموعه های خود بدون نیاز به دانش فنی طراحی شده  است. همان طور که در بالا ذکر شد، آنها در حال حاضر تعداد محدودی پروژه را می پذیرند.

۳.بازار ان اف تی Solanart

بازار ان اف تی Solanart

Solanart یکی از بهترین بازارهای ان اف تی در بلاک چین سولانا است که در آن هرکسی می تواند NFT  های مبتنی بر سولانا را بسازد، بفروشد و بخرد. سولانارت برای هر فروش موفق NFT، کارمزد تراکنش ۳ درصد را دریافت می کند.

از سوی دیگر، خالق اثر مختار است که نرخ خود را تعیین کند. مجموعه های محبوب ان اف تی Solanart شامل آکادمی  Degenerate Ape، گاراژ فضایی Gecko Galactic، Solpunks و Aurora می شود.

Solflare، Phantom، Clover، Sollet، MathWallet، Slope، Ledger و Sollet از جمله کیف پول هایی هستند که توسط Solanart پشتیبانی می شوند.

Solanart بازار اصلی NFT در سولانا است که به هرکسی امکان خرید و فروش NFTهای سولانا را می دهد. Solanart به هنرمندان و پدیدآورندگان اختصاص دارد یک “بازار مورد اعتماد” برای آنها ارائه می کند تا آثار خود را به نمایش بگذارند.

سولانارت ۳ درصد کارمزد تراکنش دارد و خالق NFT در نهایت قیمت های سازنده (حق امتیاز) را انتخاب می کند که در قیمت فروش لحاظ می شود. اگر به دنبال یک بازار اختصاصی برای آثار هنری NFT در  سولانا هستید، به Solanart مراجعه کنید.

۴. بازار ان اف تی Metaplex

بازار ان اف تی Metaplex

Megaplex یکی دیگر از بهترین بازارهای ان اف تی در بلاک چین سولانا  است. به جای فروش NFT خود در بازار آزاد، می توانید از این بازار استفاده کنید و با دیگر پروژه های ان اف تی رقابت کنید. در حالت کلی پروژه شما مطابق با دستورالعمل ها و استانداردهای بازار فهرست می شود که ممکن است یک ضرر قابل توجه برای کسب و کار شما باشد. اما متاپلکس به شما امکان می دهد ویترین های خود را ایجاد کنید.

Megaplex یک برنامه غیرمتمرکز درون زنجیره ای دارد که NFT  ها را ضرب کرده و می فروشد. با هر مبادله موفق NFT، ممکن است بتوانید از کارمزدهای بازار در امان باشید.

Solana Monkey Business، Degen Ape Academy، Genopets، Nyan Heroes و Oddkey تنها تعدادی از پروژه های موفق NFT مبتنی بر Solana هستند که در Metaplex ایجاد شده اند.

۵. بازار ان اف تی Exchange.Art

بازار ان اف تی Exchange.Art

بازار ان اف تی سولانا محیطی دلپذیر برای تمام کسانی است که دارای هنر منحصر به فرد هستند و به صورت متمرکز و به عنوان یک خالق مستقل فعالیت می کنند. این بازار شامل مجموعه های هنری، تصاویر، طراحی، عکاسی، نقاشی، هنرهای الگوریتمی، تصویر نمایه، هنرهای هوش مصنوعی، هنرهای سه بعدی و … می شود.

در Exchange.Art، هیچ هزینه ای برای فهرست کردن آیتم شما وجود ندارد. برای هر تراکنش موفق ۲.۵ درصد کارمزد اعمال می شود. علاوه بر این شما باید هزینه شبکه سولانا را بپردازید که در قیمت خرید لحاظ نمی شود.

هنرمندان و سازندگان می توانند با استفاده از پورتال Exchange Creators که یک پلتفرم کاملاً یکپارچه است، مجموعه ها را برای کل برند خود بارگذاری و مدیریت کنند. Phantom، Solflare، Slope، Torus، Ledger، Blocto و Sollet از جمله کیف پول هایی هستند که در این بازار پشتیبانی می شوند.

جمع بندی

ما در این مقاله پنج مورد از بهترین بازارهای ان اف تی سولانا را به شما معرفی کردیم. این بازارها در طول زمان رشد کرده و احتمالاً همچنان به رشد خود ادامه می دهند. علاوه بر این، سولانا توسعه و گسترش بیشتری خواهد یافت و به چیزی بزرگتر از اتریوم تبدیل خواهد شد.

اکنون به فکر راه اندازی یک بازار NFT هستید، درست است؟ برای رسیدن به این هدف با جریان حرکت کنید و شروع به ساختن بازار ان اف تی سولانا خود کنید. بسیاری از کسب و کارهای توسعه بازار NFT می توانند به شما در شروع کار کمک کنند. سپس، با راهنمایی آنها، می توانید کار خود را شروع کنید و با تجارت در دنیای کریپتو، یک حرفه موفق ایجاد کنید.

سؤالات متداول

کدام بازارهای ان اف تی از سولانا استفاده می کنند؟

Magic Eden،Solanart ،Solsea ،DigitalEyes ،Metaplex ،art،ai،Solport،SupaDrop،Milkyway،LIQNFT،RabbitHole

تاکنون چند بازار ان اف تی روی سولانا ساخته شده است؟

تاکنون بیش از ۱۵ بازار ان اف تی بر اساس فناوری بلاک چین سولانا ساخته شده است.

محبوب ترین بازار ان اف تی که در سولانا ساخته شده کدام است؟

Solsea و Solanart دو مورد بهترین بازارهای ان اف تی در سولانا هستند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین بازارهای ان اف تی (NFT) در بلاک چین سولانا کدامند؟» با ما درمیان بگذارید.

منبع:makeanapplike.com
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *