تدبیر جدید دولت بایدن برای بازار ارز دیجیتال

۰۸ بهمن ۱۴۰۱
تدبیر جدید دولت بایدن برای بازار ارز دیجیتال

روز جمعه، نمایندگان دولت بایدن به کنگره فشار آوردند تا به قانونگذاران قدرت بیشتری برای نظارت بر بازار انواع بازار ارز دیجیتال بدهد.

به منظور مبارزه با تامین مالی غیرقانونی و تسهیل تحقیقات نسخه های دیجیتالی دلار آمریکا طرح های جدیدی اجرا خواهد شد. بایدن به آژانس های فدرال دستور داد تا تمرکز بیشتری بر بازار ارزهای دیجیتال، داشته باشند.

اولویت بندی بازار ارز دیجیتال توسط ایالات متحده

بیانیه ای که توسط مقامات ارشد ایالات متحده منتشر شد. طبق این بیانیه دولت بایدن اولویت های خود را برای توسعه دارایی های دیجیتال در آینده اعلام خواهد کرد.

مقامات بر این باورند که باید به تلاش‌ ها برای اجرا و صدور دستورالعمل‌های جدید دنیای بلاکچین ادامه داد. این رهنمودهای جدید باید از قرار گرفتن موسسات مالی در معرض خطرات بازار ارز دیجیتال ممانعت کند. آنها افزودند که وقایعی در طول سال گذشته رخ داد که نشان می دهد به قوانین بیشتری نیاز است.

همچنین مقامات ادعا می کنند که کنگره باید اختیارات تنظیم کننده ها را افزایش دهد تا از سوء استفاده از پول مشتریان جلوگیری شود.

دستورالعمل های جدید برای کسب و کارهای رمزنگاری

در این بیانیه به کنگره توصیه شد تا استانداردهای افشا و شفافیت کسب‌وکارهای رمزنگاری افزایش یابد. به علاوه جریمه‌ هایی برای نقض قوانین حاکم بر پول غیرقانونی اعمال می شود.

دولت بایدن معتقد است که تعمیق ارتباطات بین بازار ارز دیجیتال و سیستم مالی بزرگتر اشتباه بزرگی است. اگرچه از صرافی FTX به طور خاص در بیانیه یاد نشد، اما نباید از تأثیر آن بر توصیه مقامات غافل شد. ماجراهای زیادی در سال ۲۰۲۲ پیش آمد که از این سال به عنوان «سال سخت برای ارزهای دیجیتال» یاد می ‌کنند. فروپاشی «یک صرافی عمده ارزهای دیجیتال» و انحلال استیبل کوین ترا نمونه هایی از این وقایع بود.

طبق اخبار میهن سیگنال، دولت بایدن اولویت‌ هایی را برای توسعه تحقیقات بازار ارز دیجیتال اعلام خواهد کرد. این دستورات به سیستم ‌های زیربنایی ارزهای دیجیتال این امکان را می ‌دهد تا به طور پیش‌ فرض از مصرف‌ کنندگان محافظت کنند.

منبع:کوین گیپ
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • سلام وقت بخیر اگه بازی موقع برداشت ما رو ربات بخونه باید چه کرد؟؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *