نهنگ ها میلیاردها شیبا اینو در بایننس و یونی سوآپ فروختند

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
نهنگ ها میلیاردها شیبا اینو در بایننس و یونی سوآپ فروختند

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت میم کوین شیبا اینو تقریباً ۳ درصد افزایش یافت. این افزایش قیمت باعث فروش مقادیر بالایی از دارایی شیب نهنگ ها شد.

طبق گزارشات Etherscan، چندین کیف پول نزدیک به شش میلیارد SHIB را در چند تراکنش به دو صرافی بزرگ بایننس و یونی سوآپ انتقال دادند.

اما یک نهنگ برعکس عمل کرد و چندین میلیارد شیب خرید.

خرید و فروش نهنگ شیبا اینو برای جهش قیمت

۶ میلیارد SHIB فوق در چهار تراکنش به Uniswap منتقل شد. بزرگترین آنها دارای ۲,۲۰۸,۲۸۴,۲۰۷ و ۱,۴۷۲,۱۸۹,۴۷۱ شیبا اینو بودند.

پیش از این نیز حدود ۳۲۰ میلیون SHIB به ۱۴ کیف پول بایننس ارسال شد. نقل و انتقالات SHIB به این پلتفرم ها احتمالا به هدف فروش صورت گرفت. اکنون که قیمت شیبا اینو یک شبه افزایش یافت، ۶ میلیارد SHIB به ارزش ۶۴۴۴۰ دلار خواهد بود.

نهنگ دیگری برعکس عمل کرد و تصمیم گرفت چندین میلیارد SHIB را خریداری کند. در طول دو ساعت گذشته، او چهار خرید انجام داد که هر کدام کمی کمتر از ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ شیبا اینو بود. وی در حال حاضر دارای ۱۵,۹۹۶,۹۹۹,۹۹۷ SHIB است.

شیتوشی کوساما می‌ گوید «ما در حالت رفتن هستیم»

شیتوشی کوساما، رهبر توسعه شیب و شیباریوم، در کانال تلگرام شیباریوم نوعی به ‌روزرسانی از برای این پلتفرم ارائه کرد.

کوساما در پاسخ به کاربری که درخواست به ‌روزرسانی داشت، نوشت: «ما در حالت رفتن هستیم». جدا از آن، کوساما گفت که «ارتش SHIB به‌روزرسانی‌ های زیادی دارد» زیرا تمام فعالیت‌ های شبکه ای و تمام توکن ‌های روی آن «بسیار عمومی» هستند.

براساس گزارشات میهن سیگنال، نسخه بتای Shibarium به نام Puppynet در ۱۱ مارس منتشر شد. از زمان انتشار تاکنون، این پلتفرم به همراه بیش از ۱۴ میلیون کیف پول متصل به آن و بیش از ۱۰۰۰ توکن هایی که در آن راه اندازی شد، به طور فعال مورد استفاده قرار گرفته است.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *