صرافی بزرگ بایننس اقدام به پذیرش ارزهای فیات از طریق سرویس پرداخت آنلاین Alipay و برنامه پیام رسانی و پرداخت تلفن همراه WeChat، مدیر عامل ائو چانگپنگ در توییت در ۹ اکتبر تایید کرد.

ژائو سریع توضیح داد که اگرچه فیات را از طریق خدمات فوق الذکر پذیرفته است، اما به طور مستقیم با WeChat یا Alipay کار نمی کند. ژائو خاطرنشان کرد: کاربران هنوز هم قادر به استفاده از آنها برای معاملات همتا هستند.

این اقدام به دنبال اجرای معاملات همتایان برای بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و تتر (USDT) در برابر یوان چینی (CNY) در اوایل امروز است. این سرویس در ابتدا با پشتیبانی برای کاربران اندرویدی که حسابهای بایننس  که حداقل ۳۰ روز پیش ثبت نام کرده اند، و متعاقبا بعد برای سیستم عامل  iOS در دسترس خواهد بود.

گسترش دامنه فعال محصولات بایننس

صرافی نیز از راه اندازی مرحله هشتم محصول وام دهی خود در ۷ اکتبر خبر داد. مشترکین در ابتدا برای صورت خدمات اولیه پذیرفته می شوند. دوره اشتراک از ۱۰ اکتبر آغاز می شود و در ۱۰ نوامبر به پایان می رسد، در حالی که بلافاصله پس از پایان دوره، سود پرداخت می شود.

برنامه سازنده بازار جدید بایننس که در اواخر ماه سپتامبر  گذشته راه اندازی شد، کاربرانی را هدف قرار می دهد که حجم معاملات ماهانه آنها از ۱۰۰۰ BTC فراتر رفته است – یا می توانند به چنین حجم هایی برسند – و همچنین استراتژی های کیفیت ساخت بازار را دارند.

در همان ماه، این بورس از یک بستر اختصاصی Staking استفاده کرده و به کاربران این امکان را می دهد تا دارایی های خود را واریز کنند و جوایز قابل قبولی کسب کنند، اما نیاز به تنظیم گره های خود برای تحقق حداقل مبالغ رکود یا مدت زمان طولانی ندارند.

تیم تولید محتوا
تلاش میکنیم سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *