ادعای مدیرعامل بایننس علیه سم بنکمن

۱۸ آذر ۱۴۰۱
ادعای مدیرعامل بایننس علیه سم بنکمن

مدیر عامل بایننس مدعی شد که سم بنکمن فرید تیمش را تهدید کرده است. او به شدت از کوین اولری به دلیل ادامه دفاع از مدیر عامل سابق FTX علیرغم جنایتش انتقاد کرد.

ژائو می‌ گوید از دست دادن ۱۵ میلیون دلاری که FTX برای سخنگو بودن به کوین اولری پرداخت کرده بود، ، تفکر او را در مورد ارز دیجیتال تغییر داده است. همچنین او از یک کلاهبردار دفاع و حمایت می کند که از وجوه مشتریان سوء استفاده می کرد.

مدیر عامل بایننس از کوین اولری ناراضی است

مدیر عامل بایننس اکید کرد که این صرافی ۱.۵ سال پیش در جولای ۲۰۲۱ از صرافی ارز دیجیتال FTX خارج شد. از آن زمان، FTX بیش از ۵.۵ میلیون دلار در چندین شرکت سرمایه گذاری کرد. علاوه بر این، FTX برای معاملات ورزشی از جمله استادیوم میامی، تبلیغات متعدد Super Bowl، داوران بیسبال و مسابقات فرمول ۱ پول خرج کرد.

سام بنکمن-فرید همچنین کمک های سیاسی گسترده ای انجام داد و املاک و مستغلات لوکس خریداری کرد. او از وجوه مشتریان خود از طریق صندوق تامینی Alameda Research سوء استفاده کرد.

با این حال، کوین اولری به دفاع از SBF ادامه می دهد. اولری بار دیگر از SBF در مصاحبه CNBC با Squawk Box دفاع کرد. او گفت:

 تا زمانی که گناهش ثابت نشود بی گناه است.

ژائو خاطرنشان کرد که بایننس حتی پس از سرمایه گذاری نیز به انجام بررسی های لازم ادامه می دهد. اولین سرمایه گذار در FTX Binance بود، اما رابطه Alameda و SBF باعث ناراحتی آنها شد و تصمیم گرفتند از آن خارج شوند.

او ادعا می کند که Sam-Bankman-Fried اعضای تیم Binance را هنگامی که این صرافی کنار کشید، تهدید کرد. او گفت:

ما هنوز پیامک های آنها را داریم.

طبق داده های میهن سیگنال، پس از خروج بایننس SBF فقط روی دوستانی از رسانه ‌ها، سیاست‌ گذاران، افراد مشهوری مانند کوین سرمایه‌ گذاری کرد. مدیر عامل بایننس مدعی است که SBF از نفوذ او برای دستکاری افکار عمومی استفاده کرد. طبق ادعای ژائو، او حتی به این مدیرعامل و سایرین در صنعت کریپتو حمله کرد.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *