چهارمین مدیر FTX در پرونده کلاهبرداری FTX به گناه خود اعتراف کرد!

۱۷ شهریور ۱۴۰۲
چهارمین مدیر FTX در پرونده کلاهبرداری FTX به گناه خود اعتراف کرد!

رایان سلامه، یکی از مدیران سابق صرافی کریپتو FTX، به اتهامات مربوط به پرونده کلاهبرداری مربوط به موسس FTX، سام بنکمن-فرید، اعتراف کرده است. به عنوان بخشی از توافقنامه، سلامه ۵ میلیون دلار به بدهکاران FTX و ۶ میلیون دلار جریمه به دولت پرداخت خواهد کرد. او همچنین دو خانه و یک پورشه را از دست خواهد داد.

به نقل از بلومبرگ، سلامه به توطئه برای کلاهبرداری از کمیته انتخابات فدرال و اداره یک معامله انتقال پول بدون مجوز اعتراف کرد. او ممکن است به ده سال زندان محکوم شود. سلامه با طرح ادعایی بانکمن-فرید برای دور زدن محدودیت های مشارکت کمپین مرتبط بود.

این ضربه دیگری به Bankman-Fried است که قرار است در ۳ اکتبر محاکمه شود. سلامه چهارمین مدیر اجرایی در حلقه داخلی Bankman-Fried است که از زمان فروپاشی و ورشکستگی FTX به تخلفات مجرمانه اعتراف می کند. طبق اخبار میهن سیگنال، Bankman-Fried با هفت اتهام جنایی و کلاهبرداری مواجه است و خود را بی گناه دانسته است. وثیقه او اخیرا به دلیل ادعای دخالت شاهدان لغو شد.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:cryptopotato
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • عزیزان دزد کلاهبردارمون سینا استوی الان در فرانسه هستن می‌خواد آتیش بازی راه بندازه تو فایل که داده بیرون اما تا چهارشنبه سوری چند ماهی مونده. تورو چه به این غلطا دولت میدونه جای تو کجاست و از تو حمایت میکنه وگرنه گرفتن تو برای اینا کاری نداره اونم دقیقا میگی کجای پول مردمو جمع کردی بردی خوب میخوری مقصر خودمونیم که به حرف تو گوش میکردیم میومدیم جلوی دادسرا نامهای کسای دیگه رو رو بلاکاردا مینوشتیم باید اسم تو رو مینوشتیم بی آبرو

  • سلام.ممنون بابت اطلاع رسانی.به نظر من که سابقه کار چند ساله با کوینکس دارم ، به خوبی و با قدرت از این مشکل پیش آمده عبور خواهد کرد

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *