منع سام بانکمن فرید از برقراری ارتباط با کارکنانش

۱۰ بهمن ۱۴۰۱
منع سام بانکمن فرید از برقراری ارتباط با کارکنانش

دادستان های ایالات متحده درخواست کردند که شرایط وثیقه سام بانکمن فرید افزایش یابد. دادستان ها می خواهند او را از تماس با کارمندان سابق شرکت های ورشکسته اش یا استفاده از برنامه پیام رسان سیگنال منع کنند.

beincrypto  گزارش داد که دادستان ها گفتند که SBF با میلر، مشاور فعلی صرافی FTX، از طریق پیام‌رسان‌ها در ۱۵ ژانویه تماس گرفت. در این پیام او از میلر خواست تا در شهادت وی او را حمایت کند.

پیام‌ های سام بانکمن فرید ممکن است به منزله ارعاب شاهدان باشد

ظاهراً SBF به میلر گفت:

واقعاً دوست دارد دوباره با هم ارتباط داشته باشند و ببیند آیا راهی برای داشتن یک رابطه سازنده وجود دارد، در صورت امکان از یکدیگر به عنوان منابع استفاده کنیم یا حداقل مسائل را با یکدیگر بررسی کنیم.

دادستان‌ ها می ‌خواهند سام بانکمن فرید از تماس با کارمندان سابق یا فعلی این صرافی بلاکچین منع شود؛ زیرا ممکن است در دادگاه او شاهد باشند و باید از ارعاب محافظت شوند.

طبق اطلاعات میهن سیگنال، دادستان ها می خواهند که او از استفاده از سیگنال یا سایر پیام رسان ها محروم شود. آنها استدلال کردند که بنیانگذار آبروریز می تواند از این خدمات پیام رسانی برای فرار از محدودیت ها و نظارت پیش از محاکمه استفاده کند.

سام بانکمن فرید قبلاً به کارمندان خود دستور داده بود که پس از ۳۰ روز یا کمتر، پیام های خود را در سیگنال و اسلک پاک کنند. اطلاعات مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، چیزهای جالبی نشان می‌ دهد. طبق این اطلاعات دستور SBF به دلیل این بود که اگر اطلاعات نوشته یا نگهداری نشود، ایجاد یک پرونده حقوقی دشوارتر است.

دولت ایالات متحده افزود که ویژگی حذف خودکار در سیگنال و اسلک، تحقیقات آن را در مورد FTX مختل کرد. بنابراین، مقامات از دادگاه می ‌خواهند که دسترسی متهم به کلاهبرداری را به پیام رسان ها محدود کند.

سام بانکمن فرید پس از اعتراف به بی گناهی در هشت اتهام مرتبط با فروپاشی امپراتوری ارز دیجیتال خود، با قرار وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شد.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:beincrypto.com
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • ارز bpxبا پتانسیل خیلی خوب و ارز آینده دار که اتفاقا صرافی غیرمتمرکز زده

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *