یک رویداد عجیب در گذشته شیبا اینو توسط فردی ناشناس!

۲۱ بهمن ۱۴۰۱
یک رویداد عجیب در گذشته شیبا اینو توسط فردی ناشناس!

کانر گروگان، مدیر صرافی Coinbase، درتوییت ۹ فوریه خود مشاهداتش از بازار ارز دیجیتال شیبا اینو را به اشتراک گذاشت. به گفته Grogan، در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱، بزرگترین سرمایه گذار SHIB، ۱۰۷ میلیون دلار از این دارایی را رها کرد. او همه آن دارایی را به صرافی های مختلف از جمله FTX، Huobi، Binance و OKX ارسال کرد.

تجزیه و تحلیل گروگان نشان می دهد که این حرکت بالاترین سطح را برای SHIB نشان می داد. چرا که این ارز دیجیتال بعد از این اقدام بلافاصله شروع به سقوط کرد و هرگز پس از سقوط بهبود نیافت.

به نقل از U.Tuday در زمان انتقال بزرگ، FTX به تازگی عرضه های خود را گسترش داده بود. این صرافی قرارداد فیوچرز دائمی SHIB را به KSHIB تغییر داد.

کانر همچنین تصویری از معاملات بازOI) ) SHIB را در آن تاریخ به اشتراک گذاشت. او اشاره کرد که این میزان در آن زمان به طور قابل توجهی افزایش یافت. OI فقط برای شیبا اینو بدون احتساب بازار KSHIB) ) به حدود ۱.۱ تریلیون معاملات باز، به ارزش تقریبی ۸۵ میلیون دلار افزایش یافت.

هویت آدرس مسئول این انتقال بزرگ همیشه ناشناس ماند. با این حال گروگان این احتمال را رد کرد که تنها این شخص بود که چند هزار را به میلیاردها تبدیل کرد. او اشاره کرد که سام بانکمن فرید، بنیانگذار ورشکسته FTX، که در ماه دسامبر بر اساس یک کیفرخواست جنایی دستگیر شد، ممکن است در پس فروپاشی SHIB باشد.

آیا بانکمن فرید مسئول مارپیچ نزولی بی انتها SHIB بوده یا نه؟ موضوع توییت اخیر کانر گروگان، رویدادهایی را که صدر بازار ارزهای دیجیتال شیبا اینو بودند را روشن می کند.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *