سرمایه گذاران بیشتر بیت کوین خود را از صرافی ها خارج می کنند

۲۹ مهر ۱۴۰۱
سرمایه گذاران بیشتر بیت کوین خود را از صرافی ها خارج می کنند

جریان خالص مبادله انواع ارز دیجیتال در چهار هفته اخیر به شدت تغییر کرده است. این تغییر به دلیل این است که سرمایه گذاران ناگهان شروع به انتقال بیشتر دارایی های بیت کوین از صرافی ها به کیف پول های خود کردند. چنین تمایلی برای بازار کریپتو در زمانی که بازگشتی در راه است، معمول است.

طبق گزارشات میهن سیگنال، دیروز خارج شدن بیت کوین از صرافی ها شدت گرفت. این برداشت بیشترین مقدار روزانه ارز دیجیتال برداشت ‌شده در چهار ماه گذشته بود. سرمایه گذاران بیش از ۴۰۰۰۰ بیت کوین را حذف کردند!

تراکنش فوق و جابجایی وجوه در چند هفته اخیر منجر به کاهش تقریبا ۹ درصدی عرضه کریپتو در صرافی ها شد. جریان خالص منفی معمولاً یک علامت مثبت برای بازار در نظر گرفته می شود. به این دلیل که احتمال فروش فیوچرز در بازار را کاهش می دهد.

با این حال، درصد پایین عرضه موجود در صرافی ها شرط لازم برای بهبود نیست، زیرا به هیچ وجه وجوه تازه را به بازار جذب نمی کند. متأسفانه، جریان ورودی به بازار ارزهای دیجیتال در سطح بسیار پایینی باقی می ماند.

طبق آخرین گزارش CoinShares، سرمایه گذاران هیچ مبادله ای در بازار نداشته اند. تنها جا به ‌جایی موجود وجوه مربوط به کوتاه کردن ETP است که به سرمایه ‌گذاران مواجهه معکوس با بیت کوین می‌ دهد.

در چند هفته اخیر، بیت کوین نوسانات بسیار پایینی را در بازار از خود نشان داده است. قیمت آن در محدوده قیمتی ۲ درصد حرکت می کند. در حال حاضر اولین ارز دیجیتال با قیمت ۱۹۱۵۲ دلار معامله می شود.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *