دوشنبه سیاه و بیتکوین

۲۲ اسفند ۱۳۹۸
دوشنبه سیاه و بیتکوین

صندوق‌های فدرال بازارهای مالی را با بیش از کل بازار بیتکوین پامپ می‌کند.

در اوایل هفته جاری، فدرال رزرو ۱۶۸ میلیارد دلار دیگر به سیستم مالی وارد کرد. این بیش از کل سرمایه بازار بیتکوین با ۱۴۳ میلیارد دلار است.

هفته با آنچه معروف به “دوشنبه سیاه” است، آغاز شد. سهام در میان ترس های کورونا ویروس و اخبار تازه از جنگ قیمت نفت کاهش یافته است. اگر ادامه پیدا می‌کرد، با سقوط سال ۱۹۲۹ مطابقت داشت.

با این حال، هنوز مشخص نیست که بانک فدرال آمریکا چه مدت می تواند از این بازار مالی پرتحرک جلوگیری کند. از ماه سپتامبر، بانک فدرال در تلاش برای تثبیت آن، پول تازه ای را وارد بازار کرده است و اکنون به طور فزاینده ای به نظر می‌رسد که بازارهای مالی کاملاً وابسته هستند.

ما حتی در رکود اقتصادی قرار نداریم و در حال حاضر اکثر بانک های مرکزی در سراسر جهان نرخ بهره را نزدیک به صفر قرار داده اند.

با توجه به این که بانک فدرال می‌تواند کل سرمایه بیتکوین را به خواست خود چاپ کند، اکنون می‌دانیم حداقل رکود احتمالی جبران شده است. با این وجود، باید دید که وقتی این کار متوقف شود و آیا پولی باقی خواهد ماند؟!

5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫2 نظر

  • همیشه بهترین قیمت خرید تتر و بدترین قیمت فروش تتر رو داره

  • قیمت بیت کوین چقدر از دلار بالاتره

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *