شیباریوم BONE را به یکی از ۱۰۰ کریپتو برتر تبدیل کرد

۰۳ اسفند ۱۴۰۱
شیباریوم BONE را به یکی از ۱۰۰ کریپتو برتر تبدیل کرد

میم کوین Bone ShibaSwap (BONE) به دلیل گمانه زنی ها در مورد راه اندازی شیباریوم در رتبه ۹۸ در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر قرار دارد.

جامعه شیبا اینو مشتاقانه منتظر Shibarium است. با این حال، نیازی به صبر طولانی نیست. توسعه دهنده شیبا اینو، Shytoshi Kusama، به انتشار نسخه بتا Shibarium در هفته آینده اشاره کرد.

شیتوشی همچنین بیوگرافی توییتر خود را عوض کرد و نوشته “در آتش و مطابق برنامه” را ثبت کرد. با این حال، هیچ اعلام رسمی در مورد تاریخ انتشار نسخه بتا وجود ندارد. جامعه معتقد است که شیتوشی استاد به تعویق انداختن کار اس. او هر زمان که می‌ خواهد می گوید «نسخه بتا خیلی زود راه اندازی می شود» یا «کمی بیشتر طول می کشد.»

شیباریوم BONE را وارد ۱۰۰ کریپتو برتر کرد

BONE نشانه حاکمیت اکوسیستم ShibaSwap است. در تاریخ ۵ ژانویه، شبکه Shibarium در توییتر تایید کرد که از BONE برای هزینه گاز در پروتکل Layer 2 استفاده خواهد شد. از آن زمان، قیمت این توکن تقریباً ۱۰۰٪ افزایش یافت. طبق آمار میهن سیگنال، در حال حاضر با قیمت ۱.۸۵۹۵ دلار معامله می شود.

با افزایش قیمت اخیر، BONE به ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار راه یافت. بر اساس CoinMarketCap، BONE در رتبه ۹۸ رسید. با این حال، این توکن در جمع‌ آوری گزارشات ارزهای دیجیتال، CoinGecko در رتبه ۱۱۳ قرار دارد.

سرمایه گذاری در توکن هایی مانند Shiba Inu و BONE و سایر میم کوین ها بسیار ریسکی است. نهنگ ها می توانند قیمت را دستکاری کنند زیرا عرضه توکن ها تا حد زیادی در چند کیف پول متمرکز است. سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری روی میم کوین ها، تحقیقات و بررسی های متعددی را انجام دهند.

 

منبع:beincrypto.com
10 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *